Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GAIN.GG -otrzymuj nagrody za oglądanie filmów i wykonywanie zadań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: GAIN.GG -otrzymuj nagrody za oglądanie filmów i wykonywanie zadań (/Temat-GAIN-GG-otrzymuj-nagrody-za-ogladanie-filmow-i-wykonywanie-zadan-173538)

Strony: 1 2 3


GAIN.GG -otrzymuj nagrody za oglądanie filmów i wykonywanie zadań - miron830 - 25-01-2022 23:55

Gain.GG to witryna GPT która daje różne opcje zarabiania pieniędzy w Internecie. Ma różne zadania, z których możesz zarobić dodatkową gotówkę.

Sposoby na zarabianie pieniędzy dzięki Gain.GG

Utwórz konto.: Otrzymasz 100 monet jako bonus rejestracyjny, gdy dołączysz do Gain.GG za pośrednictwem linku polecającego. Bez reflinka raczej nie ma bonusu

Reflink

https://gain.gg/r/111342170274240507811

Czysty link https://gain.gg

Offerwall: Możesz wykonywać różne zadania przez ścianę ofert i zarobić trochę dolców. Ponadto możesz wypełniać ankiety i pobierać aplikacje, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Płatne ankiety - to kolejny świetny sposób na zarabianie pieniędzy, ale zanim odblokujesz ankiety, musisz zdobyć 1000 punktów.

Oglądaj filmy i reklamy: Oglądając reklamy i filmy otrzymujesz 8 monet za 3 obejrzane reklamy.
Dostępnym partnerem wideo jest kryjówka, w tym celu musisz również utworzyć konto w Hideout.

Program poleceń to kolejny świetny sposób na pracę z Gain.GG. Otrzymujesz 5% wszystkich dochodów z poleconych, z wyjątkiem filmów.

Kody bonusowe to kolejny świetny sposób na zarabianie i można je znaleźć na ich koncie na Twitterze, więc miej je na oku.

OpcjeGain.GG ma niską minimalną wypłatę 0,01 $ bez żadnych opłat.
Wypłaty obejmują BTC, ETH, LTC, BCH i OPSkins.


[Obrazek: gain6.jpg]
[Obrazek: gain5.png]


RE: Gain.gg - Wypełniaj ankiety zadania. - xdax1 - 26-01-2022 08:40

Twoja wypłata? Ile zbierałeś? Jak wygląda przelicznik pkt?


RE: Gain.gg - Wypełniaj ankiety zadania. - pkulma301 - 26-01-2022 11:10

Często gęsto banuja ludzi


GAIN.GG - otrzymuj nagrody za oglądanie filmów i wykonywanie zadań - miron830 - 26-01-2022 18:57

(26-01-2022 08:40)xdax1 napisał(a):  Twoja wypłata? Ile zbierałeś? Jak wygląda przelicznik pkt?

Wygląda to tak
100 monet (punktów) jako bonus za rejestrację, co równa się 0,10 $ (1000 monet = 1,00 USD).

Na pulpicie nawigacyjnym (zakładka „Zarabiaj”) widzimy 2 różne sekcje: Tablice ofertowe i „Obejrzyj filmy”.


Jeśli korzystamy z Gain.gg na telefonie komórkowym, możemy wypełniać oferty, które wymagają pobrania aplikacji i grania w gry.


Niektóre oferty wymagają subskrypcji bezpłatnych wersji próbnych. Firmy korzystają z witryn GPT, aby przyciągnąć potencjalnych klientów do zakupu telewizji online, strumieniowego przesyłania muzyki i nie tylko!


Ankiety
Gain.gg nawiązał współpracę z firmami zajmującymi się badaniami marketingowymi o nazwie np TheoremReach i Your Surveys .

Trzeba zarobić 3000 monet , aby odblokować ankiety obu firm.


Większość ankiet zajmuje od 10 do 20 minut i płaci ok 100 monet (1 USD).

Oglądać filmy
W tej sekcji znajdziemy tylko jedną firmę, która płaci za oglądanie filmów, a mianowicie Hideout.tv.

Istnieją różne kategorie filmów, w tym jedzenie, styl życia, podróże i inne.


Za każde 3 reklamy odtwarzane pomiędzy filmami otrzymujemy 8 monet.

Aby odebrać nagrody wideo, musimy zarejestrować się na platformie wideo i połączyć swoje konto z Gain.gg.

Po zdobyciu co najmniej 9 punktów wystarczy kliknąć „nagrody”, a następnie „zrealizuj”.


Program Polecający
Innym sposobem na zarabianie pieniędzy jest zapraszanie innych osób do dołączenia do Gain.gg za pośrednictwem naszego linku polecającego.

Otrzymujemy 5% prowizji od wszystkich ofert zrealizowanych przez naszych poleconych.


RE: GAIN.GG - darmowe nagrody za wykonanie zadań - boksowany - 29-01-2022 05:51

(26-01-2022 11:10)pkulma301 napisał(a):  Często gęsto banuja ludzi

Kolega zadał bardzo dobre pytanie twórcy tematu i wypadałoby udzielić odpowiedzi.
"ile czasu zbierałeś te 10 dolarów"

a tak nawiasem, coś mi sie wydaje ze temat spam


RE: GAIN.GG - darmowe nagrody za wykonanie zadań - pkulma301 - 29-01-2022 10:10

(29-01-2022 05:51)boksowany napisał(a):  
(26-01-2022 11:10)pkulma301 napisał(a):  Często gęsto banuja ludzi

Kolega zadał bardzo dobre pytanie twórcy tematu i wypadałoby udzielić odpowiedzi.
"ile czasu zbierałeś te 10 dolarów"

a tak nawiasem, coś mi sie wydaje ze temat spam
Ja będąc w Niemczech w ciągu 3h mogłem zarobić 7 usd.Reszta ofert to klikacze zdobac np poziom 12 lub zasubskrybuj.Wiec myślę że on zbierał kilka miesięcy. Bo na Polskę tylu ofert nie ma


RE: GAIN.GG - darmowe nagrody za wykonanie zadań - miron830 - 29-01-2022 15:03

W program wszedłem 2,5 miesiąca temu coś ok.Miałem też szybko poleconych ok 10 z fb. Co do opinii ma dobre w necie


RE: GAIN.GG - darmowe nagrody za wykonanie zadań - pkulma301 - 29-01-2022 15:26

(29-01-2022 15:03)miron830 napisał(a):  W program wszedłem 2,5 miesiąca temu coś ok.Miałem też szybko poleconych ok 10 z fb. Co do opinii ma dobre w necie
Wiesz ze te opinie są kupione.Ja ściągnąłem to gowno I przy wyplacie dostałem bana


RE: GAIN.GG - darmowe nagrody za wykonanie zadań - miron830 - 29-01-2022 16:02

(29-01-2022 15:26)pkulma301 napisał(a):  
(29-01-2022 15:03)miron830 napisał(a):  W program wszedłem 2,5 miesiąca temu coś ok.Miałem też szybko poleconych ok 10 z fb. Co do opinii ma dobre w necie
Wiesz ze te opinie są kupione.Ja ściągnąłem to gowno I przy wyplacie dostałem bana
Wszystkich portali raczej ze scamen nie wykupili. Średnia ocen jest 4.3 nawet na trustpilot.Wystarczy wpisać stronę w google.Widze że za wszelką ceną chcesz tu swoją teze udowodnić


RE: GAIN.GG - darmowe nagrody za wykonanie zadań - pkulma301 - 29-01-2022 22:49

(29-01-2022 16:02)miron830 napisał(a):  
(29-01-2022 15:26)pkulma301 napisał(a):  
(29-01-2022 15:03)miron830 napisał(a):  W program wszedłem 2,5 miesiąca temu coś ok.Miałem też szybko poleconych ok 10 z fb. Co do opinii ma dobre w necie
Wiesz ze te opinie są kupione.Ja ściągnąłem to gowno I przy wyplacie dostałem bana
Wszystkich portali raczej ze scamen nie wykupili. Średnia ocen jest 4.3 nawet na trustpilot.Wystarczy wpisać stronę w google.Widze że za wszelką ceną chcesz tu swoją teze udowodnić
chłopie za pozytywna opinie na trust dają pkt.Nie k..... zbanowali mnie od tak