Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
StableHouse (tylko do 28.02 br.) - 40 USDC + 15$ ode mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: StableHouse (tylko do 28.02 br.) - 40 USDC + 15$ ode mnie (/Temat-StableHouse-tylko-do-28-02-br-40-USDC-15-ode-mnie-173536)



StableHouse (tylko do 28.02 br.) - 40 USDC + 15$ ode mnie - mazarini - 25-01-2022 21:29

Opis:

StableHouse to brytyjska platforma lendingowa na wzór Celsius Network, Nexo.io, Matrixport etc., która umożliwia zarabianie na utrzymywaniu swoich kryptowalut bezpośrednio na aplikacji.

Promocja:

Depozyt +100$ na 30 dni = 40 USDC (Promocja tylko do 28.02.2022 - do tej daty należy zarejestrować, zweryfikować oraz dokonać pożądanego depozytu)

Instrukcja:

1) Rejestracja i pełna weryfikacja KYC (dokument oraz selfie) z mojego reflinku, dostępny w wiadomości prywatnej.

2) Depozyt +100$ w jednej z dostępnych kryptowalut - polecam stablecoiny USDC, USDT, DAI z racji braku fluktuacji ceny. W celu uniknięcia fee za przesył możemy skorzystać właśnie z nexo.io lub matrixport, czyli de facto wysłać tam np. XLM lub LTC i przekonwertować do stablecoina, po czym wysłać za darmo na StableHouse.

3) Po spełenieniu warunków i wypłacie środków z platformy standardowo wypłacam refback 15$.