Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo? XvAK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszustwo? XvAK (/Temat-Oszustwo-XvAK-173511)

Strony: 1 2 3 4


Oszustwo? XvAK - _Miluus_ - 21-01-2022 14:30

Witam, pisze w sprawie tego użytkownika, umówiliśmy się dzisiaj na wymianę kodów Paysafecard.
Oczywiście kody zostały wysłane i wykorzystane lecz kwota nie została dla mnie.
Użytkownik nagle przestaje mi odpisywać na discordzie.

Odpisuje mi tylko na innym forum, że złamałem regulamin paysafecard i środki nie są zatrzymane przez niego tylko przez PSC.


Wszystkie screeny mogę podesłać moderacji.


RE: Oszustwo? XvAK - Hybrid1990 - 21-01-2022 14:44

@[XvAK]


RE: Oszustwo? XvAK - malpa2 - 21-01-2022 18:59

A złamałeś regulamin paysafecard? I jesli tak to jaki?


RE: Oszustwo? XvAK - _Miluus_ - 21-01-2022 19:33

Ja nie uzywalem tych kodow, on je wykorzystal, wyplacil kase (bo napisal ze juz ma), a pozniej zaczal mi pisac jakies punkty z regulaminu i mowic ze PSC zatrzymalo kase


RE: Oszustwo? XvAK - dom3lek - 21-01-2022 20:56

No i moze miec racje. Jak mu zbanowali mypsc to nie ma tego hajsu. Co prawda powinien brac pod uwage to w obecnych wymianach kodow PSC. Jedyna osoba, ktora tutaj stracila hajs to on, ale postanowil to przerzucic na Ciebie.


RE: Oszustwo? XvAK - _Miluus_ - 21-01-2022 21:05

Nie wiem czy dostał bana lub co z nimi zrobił, ale dostałem od niego wiadomość ze pieniądze już wypłacone i zaraz mi wysyła


RE: Oszustwo? XvAK - Captain - 22-01-2022 04:57

Te wałki przy wymianach są chyba od zarania internetu. Czy kiedykolwiek się skończą? Rolleyes


RE: Oszustwo? XvAK - malpa2 - 22-01-2022 11:48

No to zbanowali mu tego mypsc czy wypłacił kasę? Co Ciebie w ogóle obchodzi jego ban na mypsc? Ty mu kody dostarczyłeś a on Tobie kasy nie, więc sprawa jasna.

Captain nigdy się nie skończą, bo ludzie za 10zł potrafią się skundlić a inni są takimi oszustami że należałoby im odcinać ręce.


RE: Oszustwo? XvAK - XvAK - 23-01-2022 20:46

Najlepiej jest się wypowiadać wszystkim, tylko nie tym którzy mają rację od wielu lat jestem administratorem i moderatorem na wielu forach, użytkownik pobierał kody PSC ze stron o których sam mi nie chciał napisać jakich, wszystko jako użytkownik na tym forum ludziom wysyłałem od ręki 1200 zł dla mnie osobiście to pieniądze śmieszne, żebym dawał nadużywać swoją reputację. PSC zablokowało tą kwotę i widziałem je tyle co przysłowiowa świnia niebo.


RE: Oszustwo? XvAK - _Miluus_ - 23-01-2022 22:53

Nie chce być jakiś nie miły, ale to ty przestałeś odpisywać mi na wiadomości bez żadnej informacji, @Hybrid1990 mogę podesłać ci screeny skąd pochodzą kody.