Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep Internetowy - Wspólnik z doświadczeniem poszukiwany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sklep Internetowy - Wspólnik z doświadczeniem poszukiwany (/Temat-Sklep-Internetowy-Wspolnik-z-doswiadczeniem-poszukiwany-173485)



Sklep Internetowy - Wspólnik z doświadczeniem poszukiwany - EfectiveWork - 19-01-2022 14:20

Cześć !

Ostatnio dość mocno intensywnie myślę nad zainwestowaniem w kolejny sklep internetowy. Napisałem w kolejny sklep ponieważ udało mi się wcześniej nawiązać z jednym z użytkowników współpracę i aktualnie tworzymy spółkę w tym zakresie. Postanowiłem podjąć jeszcze jedną próbę za pośrednictwem forum i poszukać wspólnika, który ma pomysł, doświadczenie, patent oraz przemyślaną strategię na stworzenie sklepu z unikalnym produktem/produktami, ale brakuję mu kapitału na start a także dodatkowych rąk do współpracy. Doskonale wiem z czym się niesie inwestycja oraz ewentualne ryzyko. Jestem przygotowany na to aby zaryzykować i podjąć próbę z osobą, która do tej współpracy będzie odpowiednia. 

Ze swojej strony oferuję na start: 50 000 zł(jeżeli pomysł będzie ciekawy to inwestycję mogę zwiększyć) + swój czas i zaangażowanie. Nie jestem osobą, która tylko inwestuję i czeka na profity. Moje doświadczenie jest cały czas minimalne jeżeli chodzi o sklepy a więc zależy mi na tym aby przyszły wspólnik miał obmyślony cały plan działania, dlatego proszę o zgłoszenia osób, które faktycznie mają już wykreowaną strategię funkcjonowania przyszłego sklepu. O dalszych szczegółach będę rozmawiał już indywidualnie z potencjalnym zainteresowanym. 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną gdzie będziemy kontynuować rozmowę.

Pozdrawiam


RE: Sklep Internetowy - Wspólnik z doświadczeniem poszukiwany - EfectiveWork - 30-01-2022 18:15

Cały czas aktualne !


RE: Sklep Internetowy - Wspólnik z doświadczeniem poszukiwany - EfectiveWork - 16-02-2022 23:02

Oferta aktualna Smile Podbijam stawkę do 100 000 zł.


Sklep Internetowy - Wspólnik z doświadczeniem poszukiwany - Hybrid1990 - 23-02-2022 09:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.