Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com (/Temat-Poprosze-lopatologicznie-jak-dzialac-w-blockchain-com-173463)



Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com - engineer - 17-01-2022 01:08

Proszę o cierpliwość, gdyż zapewne jeszcze 1000 razy napiszę to samo pytanie dla poprawy tego, co miałam na myśli Smile
Mam zarejestrowane konto w blockchain.com, powiedzmy, że je zweryfikują (dokumenty), ale i bez tego mogę działać.
Muszę mieć 100 $ w bitcoinach (ok. 0,03) - nie wiem, jak je tam umieścić.
Czy są przelewy bankowe np. z pko bp - na bitcoiny albo na dolary?
Jeśli na dolary, to czy mogę zmienić na bitcoiny?

I teraz... pojawia mi się w niektórych stronach typu inpay, że muszę podać swój adres bitcoin - ale jak wchodzę na moje dane na koncie, to oni z wykrzyknikiem, że mój adres nie jest tym adresem bitcoin służącym do wpłat.
A więc jaki jest do wpłat? Czy trzeba wejść w okienko "request" i skopiować adres? Ale najpierw tzreba wejść na bitcoiny, tak? A co, jak wejdę na dolary?
Dobra, pomijam ostatnie pytania - po prostu jak zdobyć bitcoiny na platformę blockchain, albo jakikolwiek pieniądz tam, aby można było je zakupić chociaż na giełdzie w blockchain?

I teraz inna sprawa - wiele serwisów daje na start parę dolarów. Ja potrzebuję ok. 100 ale mniejsza o to - w jaki sposób mogę łatwo dorobić sobie bitcoiny tak, aby potem wpłacić je na platformę blockchain?
Jest wiele serwisów - np. wydobywczych, gdzie jako górnik pracuje np. mój procesor - wydobywając je - oczywiście na innej platformie - w jaki sposób mogę przesłać stamtąd na blockchain?

Czyli ogólnie - po prostu jak się dokonuje przelewów między innymi platformami a blockchain.com - kiedy się podaje swój adres indywidualny zdobyty przy rejestracji - a kiedy adresy - te znad kodu QR, i może gdzieś jest po prostu jakaś instrukcja obsługi, abym już Was nie musiała męczyć.... ?
Z góry dziękuję za odpowiedź, nawet jeśli zmienię treść pytania Smile


RE: Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com - xdax1 - 17-01-2022 11:25

Adres bitcoin to zawsze jest długi ciąg znaków:
[Obrazek: v4-460px-Receive-Bitcoin-Step-7-Version-3.jpg.webp]

Więc po kupnie bitcoinów, jesli chcesz je gdzieś przesłać musisz poszukać takiego adresu na stronie gdzie chcesz je wysłać. Identycznie jak chcesz otrzymać bitcoiny, podajesz swój z blockchaina.

Nie wiem jak obecnie wygląda strona blockchain, gdyż nie mam tam konta zweryfikowanego ale osobiście poleciłbym kupno bitcoinów na którejś z giełd. W większości kupisz za pomocą banku/karty, np. bitbay (obecnie app.zonda.exchange), binance, coinbase czy też skrill, potem możesz albo je przesłać na portfel lub zostawić i stamtąd przesyłać na co tylko chcesz. Trzeba się oczywiście zweryfikować.
Oczywiście trzeba pamiętać, że w cenę tych $100 trzeba wliczyć prowizję oraz wahania kursu, więc jeśli dokładnie tyle potrzebujesz musisz przesłać więcej.


RE: Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com - engineer - 17-01-2022 13:51

To, że długi ciąg znaków, to wiem, ale czy to ma być ten ciąg znaków, który jest moim ID? Przesyłam załącznik. Czy też ciągi znaków uzyskane w stronie platformy, blockchain, gdy klikam w odbierz / sprzedaj i pojawia się kod QR a nad nim inny ciąg znaków?[attachment=5313]

[attachment=5314]

Bo jeszcze mam ciąg znaków GUID


RE: Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com - xdax1 - 17-01-2022 16:04

To nie to, pokazałeś prywatny klucz, radzę zmienić konto. Widzisz jak wygląda adres, dlaczego pokazujesz rzeczy z maila? Adres jest na stronie, wejdź w bitcoin i tam znajdziesz adres.


RE: Poproszę łopatologicznie - jak działać w blockchain.com - bb8_pl - 17-01-2022 17:11

Koledze widać ze chyba jakieś korki się by przydały, prawdę mówiąc wszystko by można się dowiedzieć z jakiegoś filmu Big Grin I jeszcze wszystko z maila pokazuje co dostępu - no ja proszę :/