Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-commerce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: E-commerce (/Temat-E-commerce-173443)



E-commerce - harley15 - 13-01-2022 14:25

Cześć wszystkim Smile Mam sposób na darmowe 12 zł dziennie za 5 minut klikania. A więc przejdźmy do rzeczy.

E-commerce płaci za wykonywanie zadań 16 dziennie ( zadanie polega na kliknięciu w nie poczekaniu chwilę i zatwierdzeniu go) i tak 16 razy żeby wy klikać limit.

Na start dostajemy 500 zł ( nie są to realne pieniądze tylko pieniądze na zadania)

Ref : REF

Czysty link : Czysty link

Po wykonaniu zadań dodajemy się do grupy what's app : Whats app

Wysyłamy screen że zadania zostały zrobione i podajemy swój numer telefonu za to dostajemy 3 zł i tak codziennie po godz 12 wstawiamy screen i dostajemy bonus!
Tak samo z poleconymi ( musi być w grupie) wtedy wstawiamy screen z poleconych i za każdego mamy 5 zł. Dodatkowo są 3 poziomy poleconych :
1 poziom 5%
2 poziom 2 %
3 poziom 1%

Wypłata na konto bankowe od 300 zł czyli po około miesiącu ( nie mając poleconych)

Jak by link do what's app wygasł pisz podeślę nowy!

Dowód wypłaty :
[Obrazek: IMG-20220113-WA0009.jpg]

W razie pytań pisz Smile


E-commerce - Kaspirek - 13-01-2022 15:11

Już ja mam ten temat Wink

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


E-commerce - Hybrid1990 - 13-01-2022 15:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.