Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Produkcja z odzysku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Produkcja z odzysku (/Temat-Produkcja-z-odzysku-173440)



Produkcja z odzysku - vio - 13-01-2022 11:01

Cześć wszystkim,
Jestem synem stolarza który nie ma zarejestrowanej działalności, jednak ja mam działalność, jestem programistą i od dawna myślę nad stworzeniem jakiegoś małego biznesu, ostatnio wpadłem na pomysł produkcji prostych gadżetów z drewna, gdzie są to na tyle małe rzeczy że zapewne będę mógł wykorzystywać odpady które ma mój ojciec.
Pytanie jak to wygląda prawnie, czy mogę dodać sobie jakieś kody PKD że sprzedaje przez internet i nikt nie wnika skąd mam te produkty? Czy ewentualnie dodam sobie też że produkuję i będę mógł jakieś materiały wrzucić w koszta?
Głównym pytaniem jest czy jeśli nie zatrudniam żadnego pracownika to czy ktoś może mnie skontrolować pod kątem jakiegoś BHP czy muszę mieć maszyny odpowiednie czy wystarczy że powiem że robię to tylko wiertarką itd w garażu i nikt nie będzie dalej węszył?


RE: Produkcja z odzysku - OneMax - 13-01-2022 12:28

Możesz bez problemu dopisać PKD do ojca Wink