Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
starbets - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: starbets (/Temat-starbets-173410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: starbets - wasda - 22-01-2023 14:07

spróbuj na telegramie tam szybciej powinieneś dostać odpowiedź
teraz jest rocznica starbets i z tej okazji jest koło z nagrodami i specjalny event z pulą nagród 5 000 000 stars oraz codzienn eventy
dodali również zakładkę z misjami do wykonania


RE: starbets - Zagon - 22-01-2023 19:09

Wiem właśnie i mi wszystko ucieka przez brak dostępu do konta. Fatum jakieś


RE: starbets - Zagon - 26-01-2023 07:42

Dostałem odpowiedź na maila, że "to nie możliwe" i porady żeby np kliknąć w okienku co trzeba wpisać kod 2fa na wysłanie ponownie na maila, ale wszystko z tych rzeczy już robiłem a nic na maila nie doszło. Oni sami chyba nie wiedzą o co chodzi. Odpuściłbym już dawno gdyby nie fakt że parę zł tam poszło na start a tu taka niespodzianka że się do konta w żaden sposób nie można dostac


RE: starbets - wasda - 12-02-2023 16:03

Uwaga StarBetters!
Ten tydzień to Twoja szansa na odkrycie gwiazd i znalezienie słodkich walentynkowych skarbów! Dołącz do nas, świętując Walentynki Fortune Event od 13 do 20 lutego i walcz o szansę na wielką WYGRANĘ!

Ciesz się wyższymi nagrodami w codziennych bitwach na monety, rywalizuj w naszych tygodniowych konkursach górniczych i zostaw trochę miejsca na niespodziewane zniżki, dzięki którym zobaczysz gwiazdy! Z całkowitą pulą nagród w wysokości 25 000 $, nie będziesz chciał przegapić tej wspaniałej okazji! Włączcie więc silniki i wytyczcie kurs prosto do serca naszego wydarzenia — czas zjednoczyć się z kosmosem!

Ale Twoja szansa na odkrywanie gwiazd i znalezienie walentynkowej fortuny na tym się nie kończy...

Playson oferuje własną walentynkową promocję z nagrodami w wysokości 14 000 euro, w której możesz spróbować szczęścia w grach takich jak Bozo Cats, Burning Fortunator, Solar Queen, Wolf Power, Hold & Win i wielu innych! Zobacz pełne zasady na StarBets.io

Na co czekasz? Przygotuj się już teraz na międzygwiezdną przygodę i odkryj miłość dzięki och, jakże słodkim nagrodom!

Polecenie StarBet.

Koniec transmisji.


RE: starbets - Zagon - 14-02-2023 09:07

Fajnie, że kolejny event przeleci koło nosa. Nikt z supportu mi nie pomógł i do tej pory nie mogę dostać się do konta


RE: starbets - wasda - 05-04-2023 20:41

dodali nową kryptowalutę do metod płatności Litecoin


RE: starbets - wasda - 07-06-2023 22:17

nowa promka wakacyjne koło
[Obrazek: lee_to22.png]


RE: starbets - wasda - 22-06-2023 18:58

dodali fajną opcję RAKEBACK


O
Rakeback to bonus przyznawany za każdy zakład, który postawisz, określony na podstawie Twojej Rangi.

Rakeback jest dostępny dla graczy o randze 3 i wyższej i jest obliczany w walucie używanej podczas gry. Możesz otrzymać swoją nagrodę co 30 minut, grając w automaty i gry wewnętrzne. Twój bonus nie wygasa, a im wyższy masz stopień, tym większy procent zarabiasz.

Minimalna kwota wymagana do wypłaty Rakeback wynosi 0,1 USD. Saldo Rakeback jest odświeżane co minutę.

Każda ranga ma swój własny procent akumulacji:

3% 3 - 5 RANGA
4% 6 - 8 RANGA
5% 9 - 11 RANGA
6% 12 - 14 RANGA
7% 15 - 16 RANGA
10% 17 RANGA