Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
starbets - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: starbets (/Temat-starbets-173410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: starbets - wasda - 02-02-2022 21:02

sloty już śmigająTongue i zleciłem pierwszą wypłatę testową niewiele bo tylko 40k satoshi i po godzinie była na binance


RE: starbets - korlim - 15-02-2022 23:42

jakieś nowe wiadomości do was napłynęły w sprawie rozwoju ?


RE: starbets - wasda - 16-02-2022 19:29

na razie dodali tylko nowego providera
Dear StarBetters,

?? New Provider Platipus is now live! ??

? You can enjoy 70+ new and exciting games, including table games - Black Jack, Baccarat, and Roulette! ?
i podobno starają się o licencje ale coś wolno to wszystko się rusza u nich

edit : w końcu dodali TRX do wpłat i wypłat


RE: starbets - Bombel89 - 22-02-2022 15:58

mozecie grac za trxa? bo nie umiem go w ogole wybrac


RE: starbets - wasda - 22-02-2022 23:25

klikasz na górze tam gdzie ci się saldo wyświetla i zmieniesz z btc na trx


RE: starbets - wasda - 05-03-2022 21:13

z nowości to na razie tyle
We will add BNB coin in March, we will also add new providers, advanced auto for dice, we are working on improving performance for betting so that dice doesn't stop randomly on auto. We will also add special events, missions and much much more.


RE: starbets - korlim - 18-03-2022 10:26

podali może już konkretniej termin albo jakieś informacje co do automatu do kostki i BNB ?


RE: starbets - wasda - 19-03-2022 16:32

z kostką jak zaznaczysz auto to jak zjedziesz niżej masz opcje zaawansowane i możesz sobie ustawiać stop loss ilość spinów itd a z tym BNB u nich jak zwykle soon za to znowu dodali nowego dostawcę slotów powoli to się rozwija żółwim tempem


RE: starbets - kolorpurpury - 21-03-2022 06:38

Sloty na trx nie działają w ogóle. Nie widzą zdeponowanych środków. Dotyczy to wszystkich dostawców.

Dodatkowo zleciłem wypłatę na TRX i już ponad godzinę czekam i nic. Support oczywiście przeprasza za niedogodności i naprawi to ASAP.
Transakcje w sieci TRX są praktycznie zawsze Instant. Jak idzie 5 minut to już jest długo a tutaj ponad godzina.

Podstawowe rzeczy zatem jak na razie na starbets nie działają.


RE: starbets - korlim - 21-03-2022 10:10

nie wiem jak u was ale u mnie ciągle występuje problem z automatem do kostki niby wprowadzili więcej opcji a ciągle po kilku obrotach potrafi się zawiesić Sad