Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
starbets - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: starbets (/Temat-starbets-173410)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: starbets - LaMagica88 - 24-01-2022 16:47

Coś tu cicho Smile Jak Wam idzie i co sądzicie o tej stronce? Ktoś próbował już robić jakieś wypłaty? Mi udało się przekroczyć wczoraj 50k tokenów (co daje mi aktualnie dywidendę w okolicy 5500k satów) ale zaraz potem przegrałem wszystkie satoshi, które miałem. Algorytm już stwierdził chyba, że zbyt dobrze mi idzie Smile


RE: starbets - korlim - 24-01-2022 16:50

to i tak bardzo ładna dywidenda bo codziennie możesz znowu nabić kilka tokenów a póki jeszcze ni ma wysokiego progu co pewnie ze spadkiem ceny BTC może znacznie przyśpieszyć


RE: starbets - ZarabianieO - 24-01-2022 17:59

(24-01-2022 16:47)LaMagica88 napisał(a):  Coś tu cicho Smile Jak Wam idzie i co sądzicie o tej stronce? Ktoś próbował już robić jakieś wypłaty? Mi udało się przekroczyć wczoraj 50k tokenów (co daje mi aktualnie dywidendę w okolicy 5500k satów) ale zaraz potem przegrałem wszystkie satoshi, które miałem. Algorytm już stwierdził chyba, że zbyt dobrze mi idzie Smile

Ode mnie już parę osób wypłaciło z zyskiem z tej strony + cały czas ostro nabijają tokeny, także strona jak na razie warta polecenia. Wczoraj na telegramie robili głosowanie jaką kryptowalute do grania dodać i chyba przegłosowali TRX także niedługo pojawi się nowa opcja na stronie.


RE: starbets - wasda - 24-01-2022 19:37

mi na razie średnio idzie Tongue udało się wbić tylko 8k tokenów i wyzerować saldoBig Grin ale widziałem już dowody wypłat więc stronka wypłacalna i wydaje się być rozwojowaSmile czekam na uwolnienie slotów i pomyślę nad jakimś małym depozytem żeby wbić więcej tokenów i wyższe dywidendyBig Grin


RE: starbets - LaMagica88 - 24-01-2022 21:00

Oby szybko ruszyły te sloty i jakieś eventy czy challenge bo na razie widzę, że na telegramie już 1500 osób ubyło w 2 dni. Na samym dice w takiej okrojonej wersji to nie pociągniemy. Czekam aż depozyt przejdzie i walczę dalej. Powodzenia wszystkim.


RE: starbets - korlim - 27-01-2022 14:52

Przybyły jakieś nowe wiadomości ? Bo troszkę długo dodają sloty i trochę dziwne, że zrobili ankietę o dodanie TRX jak nawet jeszcze slotów nie uruchomili czy jakiejś innej gry niż sama kostka :/


RE: starbets - wasda - 27-01-2022 18:55

na razie jest tylko info że soon


RE: starbets - LaMagica88 - 27-01-2022 19:05

(27-01-2022 18:55)wasda napisał(a):  na razie jest tylko info że soon

podobno nawet very soon Smile Pytałem też o to dzisiaj na telegramie ale standardową formułkę tylko odesłali więc żadnych konkretów póki co. Mam przeczucie, że jutro coś odpalą przy okazji weekendu.


RE: starbets - wasda - 28-01-2022 23:13

We will release slot games next week
czyli nie będzie niespodzianki na weekendTongue


RE: starbets - LaMagica88 - 01-02-2022 20:29

Sloty miały wystartować dzisiaj lub jutro więc wygląda na to, że jednak to będzie środa. Pytałem również o jakieś akcje promocyjne i konkursy i oczywiście w odpowiedzi dostałem: Yes! will be soon!
Coś powoli się rozkręcają. Ktoś wie czy z Betfury też tak było na początku czy lepiej to wyglądało?