Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie (/Temat-Ewhoring-wallet-ZEN-zapytanie-173395)

Strony: 1 2


Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Soul99 - 07-01-2022 10:00

Mam takie zapytanie.
Bo chciałbym na ZEN.com otrzymywać kasę z ewhoringu.
Jakbym przyjmował miesięcznie (tylko od polaków) ok. 20-40 tyś zł to mogę się spodziewać blokady konta?
A jeśli blokują konto to jakie dokumenty wymagają?


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Prizmo* - 07-01-2022 14:39

Żródlo pochodzenia środków, takie kwoty bez konta Firmowego u nich zaraz polecą w blokadę wcześniej czy później. Obstawiam że wcześniej


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Mauryc_y - 07-01-2022 14:40

Osobiście zasilam zen kwotą 250-300 € dziennie i nie ma problemu nigdy. Co innego gdy otrzymasz płatność kartą która nie należy do ciebie wtedy możesz po 2-3 tygodniach spodziewać się najpierw prośby o dostarczenie zdjęcia karty a jeśli tego nie zrobisz to blok.

@edit

Do otrzymywania takich płatności poleciłbym Aion Bank. Nie wymagają dokumentów - od razu piszą że zamykają konto w trybie natychmiastowym i proszą o podanie numeru konta zewnętrznego do przelewu środków Wink


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Soul99 - 07-01-2022 16:50

(07-01-2022 14:39)Prizmo* napisał(a):  Żródlo pochodzenia środków, takie kwoty bez konta Firmowego u nich zaraz polecą w blokadę wcześniej czy później. Obstawiam że wcześniej

Ale zgadujesz się/domyślasz czy mówisz z doświadczenia? Bo tutaj pisałem z kilkoma osobami co z EWH na zen przyjmują duże wpłaty dzienne od ludzi i jakoś nigdy blokady nie dostali.
Więc mówisz z doświadczenia czy jak ?


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Prizmo* - 08-01-2022 01:37

Doświadczenie, na DiPocket blok i zamknięcie, tutaj na Firmowe przejście opcja doszła no i skorzystałem


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Soul99 - 08-01-2022 11:03

(08-01-2022 01:37)Prizmo* napisał(a):  Doświadczenie, na DiPocket blok i zamknięcie, tutaj na Firmowe przejście opcja doszła no i skorzystałem

Bo tutaj też ktoś inny napisał mi że też duże środki z EWH przyjmuje na ZEN i żadnych problemów itp nie ma. Więc takie różne informacje mam :<

A na firmowe na ZEN czy DiPocket przeszedłeś? Oraz to takie na fejk dane czy prawdziwe firmowe ?^^


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Patryk091 - 19-04-2022 20:27

Czy w 2022 ewhoring jeszcze się sprawdza? Jakie dniówki idzie wyciągnąć?


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - jwppl - 20-04-2022 11:55

coś tam idzie. ale trzeba robić z siebie internetową dziffka i udawać laske i pisać z pzegrywami, co jest mega cringe xD


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - ShuQi - 20-04-2022 12:29

(20-04-2022 11:55)jwppl napisał(a):  coś tam idzie. ale trzeba robić z siebie internetową dziffka i udawać laske i pisać z pzegrywami, co jest mega cringe xD

"xD" Zatem zdecydowanie lepiej iść na etat za 2300/miesiąc i narzekać jak to nie ma się kasy na nic, gdzie w ewho takie dniówki się zdarzają... Wink SexSexSexSexSex


RE: Ewhoring / wallet ZEN zapytanie - Patryk091 - 20-04-2022 20:05

(20-04-2022 12:29)ShuQi napisał(a):  "xD" Zatem zdecydowanie lepiej iść na etat za 2300/miesiąc i narzekać jak to nie ma się kasy na nic, gdzie w ewho takie dniówki się zdarzają... Wink SexSexSexSexSex

Witam, mogę odezwać się na PW?