Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC Direct - 10 euro za KYC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: BTC Direct - 10 euro za KYC (/Temat-BTC-Direct-10-euro-za-KYC-173320)

Strony: 1 2


BTC Direct - 10 euro za KYC - XvAK - 28-12-2021 16:21

[Obrazek: Btcdirect.png]

Dlaczego BTC Direct?
Chcesz w łatwy sposób zapoznać się ze światem bitcoina i innych kryptowalut? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce w BTC Direct.

Prosty
Nie znajdziesz u nas drogich słów ani technicznego języka. Nie sprawiamy, że bitcoin jest trudniejszy niż to konieczne. To również pasuje do filozofii cyfrowej waluty.


Od razu
Kupuj, sprzedawaj i zarządzaj swoimi ulubionymi kryptowalutami w błyskawicznym tempie. Otworzyć konto, wpłacić pieniądze z iDEAL, a następnie kupić swoje pierwsze bitcoiny? Można to zrobić w kilka minut.


Bezpieczna
Euro wejdzie, euro wyjdzie. Twoje monety pozostają bezpieczne na platformie i są przechowywane w trybie offline, poza zasięgiem hakerów.

Link: https://app.btcdirect.eu/
Kod polecający: A2KE-K27A-28G5
1. Zrób KYC.
2. Wpłać 1 Euro SEPA
3. Wypłać 10 euro.
Za polecenie jest tylko 20 % komisji, bo refback bym zaproponował w innym przypadku.
Wpłata 1 Euro SEPA np. Revolutem, wypłata instant Revolut.

[Obrazek: revvolt.png]


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - Mauryc_y - 28-12-2021 16:34

Z tego co wiem KYC nie jest wymagane. KYC podnosi tylko limity na koncie.


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - Warno - 28-12-2021 19:02

I nie trzeba 1 euro wpalacac można 0.01 a żeby wypłacić trzeba kupić i sprzedać krypto za min 1 euro


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - konwal - 28-12-2021 20:10

Nie radzę pisać na czacie w jakiejkolwiek sprawie.


[Obrazek: Screenshot-11.jpg]


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - dawid327 - 28-12-2021 23:13

Wszystko zrobiłem jak trzeba i przed wypłatą proszą o kontakt z suportem :/ Nie wiem jak ale kilka razy kliknąłem i poszło. Kaska już na revolucie Big Grin

Dzięki


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - radekx662 - 29-12-2021 01:09

właśnie sprawdziłem , działa bez zarzutu Smile


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - Zarabiacz321 - 29-12-2021 02:10

to te kyc wymagane czy nie do wyplaty ?


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - XvAK - 29-12-2021 13:02

Już po promocji dla Polski, nawet aktywne konta zdezaktywowali.


"We're sorry to inform you that we don't offer our services in Poland just yet and therefore we were forced to disable your account.

We will keep you posted when we're allowed to offer our services in Poland.

I hope to have informed you sufficiently. Should you have any further questions, feel free to ask them!

Kind regards,
Bryan
BTC Direct"



RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - dawid327 - 29-12-2021 13:14

Ja przy rejestracji zostawiłem NL Smile i też dziś dostałem email że konto mi wyłączają.


RE: BTC Direct - 10 euro za KYC - Mauryc_y - 29-12-2021 15:02

U mnie ciągle aktywne Wink