Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tipply fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Tipply fake? (/Temat-Tipply-fake-173307)

Strony: 1 2


Tipply fake? - jdmlifestyle - 27-12-2021 16:58

Witam czy strona tipply jest wiarygodna? Od tygodnia pisze , ze chce wypłacić natychmiastowo do nich poprzez maila i zero kontaktu.. zlecilem teraz normalna wypłatę alw pisze 1-4 dni.. a potrzebuje na już.. jakiś kontakt sensowny jest z nimi?


RE: Tipply fake? - Shimeon - 27-12-2021 17:17

Strona ewidentnie wygląda na SCAM. Wystarczy chociażby spojrzeć na przykładowy tekst, zamieszczony na ich stronie:

Cytat:Tak wygląda przykładowe powiadomienie! Podoba się? Jeśli tak to super! Możesz właśnie jego używać, albo jakiegoś innego... Sprawdź jego możliwości i inne funkcjonalności naszej strony!

Czy według Ciebie te informacje nie budzą podejrzeń? A już nie wspomnę o stopce na dole.


RE: Tipply fake? - jdmlifestyle - 27-12-2021 17:32

(27-12-2021 17:17)Shimeon napisał(a):  Strona ewidentnie wygląda na SCAM. Wystarczy chociażby spojrzeć na przykładowy tekst, zamieszczony na ich stronie:

Cytat:Tak wygląda przykładowe powiadomienie! Podoba się? Jeśli tak to super! Możesz właśnie jego używać, albo jakiegoś innego... Sprawdź jego możliwości i inne funkcjonalności naszej strony!

Czy według Ciebie te informacje nie budzą podejrzeń? A już nie wspomnę o stopce na dole.

Nawet nie gadaj Sad ludzie rzekomo chwalili na fb grupkach, socjle też wyglądały na normalne.. kurde szkoda 700zł


RE: Tipply fake? - Atypowys - 27-12-2021 20:26

Mi kilka dni temu przyszedł stamtąd mail żebym nie zapomniał wypłacić środków o których zapomniałem i doszło po dniu Wink


RE: Tipply fake? - xmaniek6 - 27-12-2021 21:29

(27-12-2021 17:17)Shimeon napisał(a):  Strona ewidentnie wygląda na SCAM. Wystarczy chociażby spojrzeć na przykładowy tekst, zamieszczony na ich stronie:

Cytat:Tak wygląda przykładowe powiadomienie! Podoba się? Jeśli tak to super! Możesz właśnie jego używać, albo jakiegoś innego... Sprawdź jego możliwości i inne funkcjonalności naszej strony!

Czy według Ciebie te informacje nie budzą podejrzeń? A już nie wspomnę o stopce na dole.

Ale fajnie, że ty po 1 zdaniu na stronie jesteś w stanie stwierdzić czy dana strona to scam Lol


RE: Tipply fake? - Shimeon - 28-12-2021 11:46

(27-12-2021 21:29)xmaniek6 napisał(a):  
(27-12-2021 17:17)Shimeon napisał(a):  Strona ewidentnie wygląda na SCAM. Wystarczy chociażby spojrzeć na przykładowy tekst, zamieszczony na ich stronie:

Cytat:Tak wygląda przykładowe powiadomienie! Podoba się? Jeśli tak to super! Możesz właśnie jego używać, albo jakiegoś innego... Sprawdź jego możliwości i inne funkcjonalności naszej strony!

Czy według Ciebie te informacje nie budzą podejrzeń? A już nie wspomnę o stopce na dole.

Ale fajnie, że ty po 1 zdaniu na stronie jesteś w stanie stwierdzić czy dana strona to scam Lol

Ja w poprzednim poście nie napisałem, że strona jest scamem, tylko że wygląda mi na scam. To jest wyłącznie moja opinia. Nie musisz się z nią zgadzać, ale autor tematu już wspomniał o tym, że próbował się kontaktować z właścicielami strony i od tygodnia brak odzewu, czyli coś tu chyba jest na rzeczy.

Po drugie, ja też se mogę napisać, że zapomniałem o wypłacie, że mi maila wysłali i doszło po dniu - daj lepiej na to dowód w postaci screena i z wypłaty, i z rzekomego maila. Wówczas wszystko się wyjaśni i każdy będzie usatysfakcjonowany. Pozdrawiam.


RE: Tipply fake? - jdmlifestyle - 28-12-2021 13:03

No równy tydzień mija i dalej cisza.. Wiec te ekspresy ich sa awykonalne.. 10 procent prowizji a maila pisać musisz i czekać na szanowne odp.


RE: Tipply fake? - jdmlifestyle - 28-12-2021 18:25

Kwota spora.. jaja sobie z klienta robią.
CudownieSmile

http://m.krs-online.com.pl/tippy-pol-sp-z-o-o-krs-374641.html

I ten prezes zarzadu..


RE: Tipply fake? - wgames3 - 19-01-2022 16:24

(27-12-2021 16:58)jdmlifestyle napisał(a):  Witam czy strona tipply jest wiarygodna? Od tygodnia pisze , ze chce wypłacić natychmiastowo do nich poprzez maila i zero kontaktu.. zlecilem teraz normalna wypłatę alw pisze 1-4 dni.. a potrzebuje na już.. jakiś kontakt sensowny jest z nimi?

Strona legit wyplacilem okolo 3k juz na niej


RE: Tipply fake? - kukiz87 - 08-02-2022 12:54

Co z tą stroną jest w końcu ? wypłacają czy nie ? bo też mam parę linków podpiętych a niedługo streamy odpalam, mowa o tym oczywiście tipply.pl ?