Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Projekty graficzne / montaż wideo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Projekty graficzne / montaż wideo (/Temat-Wykonam-Projekty-graficzne-montaz-wideo-173304)



[Wykonam] Projekty graficzne / montaż wideo - bartqqq - 26-12-2021 16:30

Witam, od nowego roku postanowiłem trochę ruszyć do roboty mojego brata zajmującego się grafiką i montażem wideo praktycznie codziennie (szkoła + hobby). Toteż przychodzę z totalnie atrakcyjną cenowo ofertą tworzenia:

- miniatur
- bannerów promocyjnych
- logo
- ulotek
- wizytówek
- layoutów
- nieskomplikowanego montażu wideo (bez VFX, zaawansowanej korekcji kolorów, czy tworzenia złożonych animacji dla potrzeb pojedynczego filmiku)

Kwestia stawki do ustalenia indywidualnie zależnie od czasu i skomplikowania (ale mogę zapewnić, że dosłownie drobne w stosunku do cen konkurencji).

Przyjmowanie materiałów oraz udostępnianie efektu końcowego realizowane przez dysk Google.

Ekstremalnie krótki czas realizacji, jeśli zajdzie takowa potrzeba - zlecenia typu potrzebuję czegoś za 20 minut od jego otrzymania również są realne (oczywiście w granicach rozsądku).

Sposób realizacji każdego ze zleceń:

Przyjęcie zlecenia -> wykonanie z nałożonym znakiem wodnym + wycena -> płatność -> wysłanie finalnej pracy (bez znaku wodnego)

Kontakt przez forum lub maila (preferowany): [email protected]

Treść wiadomości kontaktowej musi zawierać informacje o pracy, której oczekujemy (najlepiej prosty obrazek w paintcie z podpisami co gdzie ma się znajdować, opis montażu itd. - praca kreatywna niemile widziana, dodatkowo płatna), informacje o rozmiarze oraz formacie pliku. Priorytetem jest jak najdokładniejsze wytłumaczenie swoich potrzeb.


Przykładowe logo:

[Obrazek: Crypto-Expert-logo.png]

Przykładowa miniatura (bez podpisów):

[Obrazek: miniaturka-1.png]