Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie za pomocą aplikacji i makro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie za pomocą aplikacji i makro (/Temat-Zarabianie-za-pomoca-aplikacji-i-makro-173296)



Zarabianie za pomocą aplikacji i makro - Powel1112 - 25-12-2021 18:56

Jestem zainteresowany zarabianiem poprzez aplikacje płacące za oglądanie reklam czy podobne rzeczy. Wiem, że poświęcanie mojego czasu na oglądanie tych reklam samemu kompletnie się nie opłaca, jednak korzystając z odpowiedniego skryptu działającego ciągle, może to dać te kilka - kilkanaście zł dziennie. Potrafię już robić makro w programie Pulover Macro Recorder i myślę jaką aplikację zautomatyzować, żeby było przynosiło to widoczny zarobek.

Przypominając, prąd na jedną godzinę działania komputera kosztuje od 15 do 30 groszy. (takie zastosowanie nie jest zbytnio obciążające), więc żeby się to opłacało, zarobek musi wynosić przynajmniej te 80 groszy na godzinę działania komputera.


RE: Zarabianie za pomocą aplikacji i makro - new0 - 26-12-2021 08:26

Bawiłem się tym, szału nie ma, szkoda czasuSmile


RE: Zarabianie za pomocą aplikacji i makro - Powel1112 - 26-12-2021 20:20

(26-12-2021 08:26)new0 napisał(a):  Bawiłem się tym, szału nie ma, szkoda czasuSmile

A ile z tego wygciągałeś w przeliczeniu na godzinę? Było te 80 groszy (lub 20 centów)?


RE: Zarabianie za pomocą aplikacji i makro - Hopekk94 - 30-12-2021 03:55

Clixsense o ile jeszcze dziala Tongue


RE: Zarabianie za pomocą aplikacji i makro - xdax1 - 30-12-2021 11:05

(30-12-2021 03:55)Hopekk94 napisał(a):  Clixsense o ile jeszcze dziala Tongue

Pisał o automacie nie o ankietach.

(25-12-2021 18:56)Powel1112 napisał(a):  Jestem zainteresowany zarabianiem poprzez aplikacje płacące za oglądanie reklam czy podobne rzeczy. Wiem, że poświęcanie mojego czasu na oglądanie tych reklam samemu kompletnie się nie opłaca, jednak korzystając z odpowiedniego skryptu działającego ciągle, może to dać te kilka - kilkanaście zł dziennie. Potrafię już robić makro w programie Pulover Macro Recorder i myślę jaką aplikację zautomatyzować, żeby było przynosiło to widoczny zarobek.

Przypominając, prąd na jedną godzinę działania komputera kosztuje od 15 do 30 groszy. (takie zastosowanie nie jest zbytnio obciążające), więc żeby się to opłacało, zarobek musi wynosić przynajmniej te 80 groszy na godzinę działania komputera.

Trochę się spóźniłeś o te kilka lat, taka metoda już dawno wygasła i nawet te parę zł dziennie graniczy z cudem - oczywiście mówię tu o tym "będąc samemu w tle". Co innego ryzykując inwestycję lub promowanie swojego linku polecającego w jakiś sposób.

Kiedyś prowadziłem tutaj temat z metodą o której mówisz:
https://zarabiam.com/Temat-BOT-All1tool-Zarabiaj-na-buxach-automatycznie-139459
Jednak metoda wygasła, bo było więcej oszustw niż stron które wypłacają.
Program All1tool nadal działa, poszukaj w sieci chociaż nie zalecam się już w to bawić, szkoda czasu.