Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o rzetelność oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie o rzetelność oferty (/Temat-Pytanie-o-rzetelnosc-oferty-173245)



Pytanie o rzetelność oferty - pribilsiou - 17-12-2021 11:34

Mam pytanko. Ostatnio natrafiłem w necie na ofertę inwestycyjną Building Future z Dubaju. Jest to rzekomo partner znanej firmy budowlanej Arabtec. Poszukują inwestorów w obiekty turystyczne na całym świecie i oferują stopę zwrotu na poziomie 800%. Wydaje mi się, że jest to piramida finansowa, ale całkiem pewny nie jestem. Koleś, który mi ją polecił przesłał mi dowody wypłat, ale szczerze mówiąc wszystko przecież można w dzisiejszych czasach zmanipulować...podaję linka do ich strony: http://www.buildingfuture.info
Może ktoś coś doradzi, bo coś mi tu pachnie przekrętem.


Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk


RE: Pytanie o rzetelność oferty - radek0389 - 17-12-2021 11:59

Światowa firma, projekty realizuje za miliony $$$ a strona zrobiona przez Andrzeja z Sosnowca za 50 zł z domeną .info

Daj spokój, scam, nadaje się do utylizacji i tyle.


RE: Pytanie o rzetelność oferty - Prizmo* - 17-12-2021 17:15

Tyle w temacie Smile

Uwaga, zagrożenie
CyberTarcza Orange powstrzymała Cię właśnie przed otwarciem podstawionej przez oszustów strony. Witryna, choć nie zakwalifikowana przez nas do konkretnej kategorii, ma na celu przekonanie Cię - przy użyciu socjotechnicznych tricków - do wpisania Twoich poświadczeń logowania (loginu i hasła) do jednego z serwisów, czy też do kliknięcia w stronę lub plik, które mogą z dużym prawdopodobieństwem zainfekować Twoje urządzenie/a.

By uniknąć ryzyka, próba wejścia na stronę została zablokowana przez CyberTarczę.

Adres fałszywej strony: http://www.buildingfuture.info


RE: Pytanie o rzetelność oferty - bb8_pl - 17-12-2021 17:18

Przecież strona wygląda słabo jak na jakieś inwestorskie relacje czy cos tam Big Grin Robiona na szybko , grafika tez z dupy - scam jak się patrzy... Omijać szerokim łukiem Smile


RE: Pytanie o rzetelność oferty - Apps - 17-12-2021 18:39

Już pomijając o jaką sprawę chodzi itp. to jakim miernym oszustem trzeba być, żeby w 2021r wystawiać stronkę jak z lekcji informatyki proponując zyski 800% .... Big Grin


Pytanie o rzetelność oferty - pribilsiou - 17-12-2021 19:03

Dzięki, o to mi chodziło

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk


RE: Pytanie o rzetelność oferty - mailProMeusz - 20-12-2021 13:45

też mi wygląda na jakiś scam


RE: Pytanie o rzetelność oferty - rachman - 20-12-2021 17:41

Łał... Jakiś plus z tego jest - dowiedziałem się, że na mobilnym necie Orange skanuje ruch i wywala "CyberTarcza Orange" o której istnieniu nie miałem do tej pory pojęcia... Tongue