Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coinsmart: 12,5€ (10€ + 2,5€ ode mnie) UPDATE vol.2!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Coinsmart: 12,5€ (10€ + 2,5€ ode mnie) UPDATE vol.2!!! (/Temat-Coinsmart-12-5%E2%82%AC-10%E2%82%AC-2-5%E2%82%AC-ode-mnie-UPDATE-vol-2-173240)



Coinsmart: 12,5€ (10€ + 2,5€ ode mnie) UPDATE vol.2!!! - mazarini - 15-12-2021 20:10

Coinsmart to aktualnie największa giełda krytpowalut w Kanadzie i jednocześnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych za oceanem. W tym roku ekspansja na EU przyniosła wiele korzyści finansowych dla wielu z nas Smile

Promocja:

Za utworzenie nowego konta z pełną weryfikacją KYC z dedykowanego reflinku i depozycie +100€ w walucie FIAT bezpośrednio z konta bankowego otrzymujemy 10€ od razu do wypłaty bez konieczności tradingu na platformie!

Dowód: https://zapodaj.net/a74e1684f7090.png.html

Kroki:

1. Rejestracja z reflinku z weryfikacją KYC dowód + selfie (dostępny w wiadomości prywatnej)

2. Depozyt SEPA z własnego konta bankowego na np. 101-2€

3. Odebranie nagrody oraz wypłata z powrotem na własne konto (możliwa również wypłata w kryptowalutach)

4. Po odebraniu nagrody zgłoszenie się po refback 2,5€

UPDATE: Coinsmart zaskoczyło zmianą warunków dla EU -> https://imgur.com/a/SmaQPLF


UPDATE vol.2: Oficjalne info o przedwczesnym końcu promocji świątecznej - https://imgur.com/DSfkyhh - wszystkie osoby, które zleciły przelew przed tą godziną w trakcie trwania promocji obowiązuje nowy bonus 10€ od Coinsmart oraz refback 2,5€ ode mnie - niestety interwencja w sprawie jednego z moich refów nie przyniosła oczekiwanego rezultatu... https://imgur.com/a/RQkg2vF
Coinsmart po raz pierwszy zawiódł po całości i zblokował automatycznie świąteczną nagrodę nawet dla osób, które paradoksalnie spełniły warunki w odpowiednym czasie i czekały na zaksięgowanie depozytu - serdeczne przeprosiny dla wszystkich, których dotyczy ta niespodziewana zmiana


Coinsmart wypłacała bezproblemowo w przypadku każdej innej poprzedniej promocji łącznie z quizami. Proszę o kontakt tylko i wyłącznie osoby zdecydowane Smile


RE: Coinsmart: 40€ (30€ + 10€ ode mnie) - do 25.12 br. UPDATE!!! - M$ney - 17-12-2021 10:30

Reffback otrzymalem, lecz po upewnieniu sie ile dostane polecajacy nagle zmienil warunki z 20$ reffbacku na 10€ (gdzie dzien wczesniej pytalem, czy lepiej zaczekac, czy sie cos zmieni) i czuje sie lekko oszukany, ale reffbaxk wyplacony


RE: Coinsmart: 40€ (30€ + 10€ ode mnie) - do 25.12 br. UPDATE!!! - mazarini - 17-12-2021 11:09

Po pierwsze mój drogi zmieniłem warunki refbacku zaraz po oficjalnym mailu i zmianie warunkow promocji dla uczestników z EU przez Coinsmart i poinformowałem Cie o tym bezpośrednio na telegramie jeszcze przed wykonaniem depozytu z Twojej strony. Po drugie warunki były klarowne i dlatego przedwczoraj w konwersacji potwierdziłem w 100%, że nic nie ulegnie zmianie bazując na aktualnym wtedy regulaminie i dodatkowo na wcześniejszych promocjach, gdzie Coinsmart nie postępowało w ten sposób - nie pracuję tam, nie mam wpływu na błędy czy też jakiekolwiek inne działania z ich strony. Szkoda, że nie potrafisz wykazać się większą empatią i zrozumieniem awaryjnej sytuacji, bo do tej pory każdy z innych moich refów nie ma z tym najmniejszego problemu i rozumie, że skoro autor promocji, w tym przypadku Coinsmart zaktualizował warunki i zmniejszył nagrodę to chyba logicznym jest, że refback z automatu również ulega aktualizacji. W każdym bądź razie serdeczne podziękowania za współpracę!


RE: Coinsmart: 40€ (30€ + 10€ ode mnie) - do 25.12 br. UPDATE!!! - M$ney - 17-12-2021 12:58

(17-12-2021 11:09)mazarini napisał(a):  Po pierwsze mój drogi zmieniłem warunki refbacku zaraz po oficjalnym mailu i zmianie warunkow promocji dla uczestników z EU przez Coinsmart i poinformowałem Cie o tym bezpośrednio na telegramie jeszcze przed wykonaniem depozytu z Twojej strony. Po drugie warunki były klarowne i dlatego przedwczoraj w konwersacji potwierdziłem w 100%, że nic nie ulegnie zmianie bazując na aktualnym wtedy regulaminie i dodatkowo na wcześniejszych promocjach, gdzie Coinsmart nie postępowało w ten sposób - nie pracuję tam, nie mam wpływu na błędy czy też jakiekolwiek inne działania z ich strony. Szkoda, że nie potrafisz wykazać się większą empatią i zrozumieniem awaryjnej sytuacji, bo do tej pory każdy z innych moich refów nie ma z tym najmniejszego problemu i rozumie, że skoro autor promocji, w tym przypadku Coinsmart zaktualizował warunki i zmniejszył nagrodę to chyba logicznym jest, że refback z automatu również ulega aktualizacji. W każdym bądź razie serdeczne podziękowania za współpracę!


Zdjecie mi sie nie chce wgrac, ale dzien wczesniej o 22 sie ciebie pytalem, czy lepiej poczekac, czy sie zweryfikowac - napisales, zeby sie zweryfikowac i nagle jak juz nie bylo odwrotu zmniejszyles mi reffback, a na co innego bylismy ugadani


[Obrazek: C18-FF732-2-C43-4-C52-9-A50-A952413-A6-EAD.jpg]


RE: Coinsmart: 40€ (30€ + 10€ ode mnie) - do 25.12 br. UPDATE!!! - mazarini - 17-12-2021 14:04

Szkoda, że uciąłeś początek rozmowy, który zmienia kontekst mojej wypowiedzi, więc również pozwolę sobie ją wkleić Smile - https://imgur.com/a/SykTPEZ miałeś wątpliwości, bo wyświetlała Ci się stara promocja i dopytywałeś czy aby na pewno nowa jest aktualna z moim refem. Potem argumentowałeś, że z innego linku wyświetla się 50$, przy czym okazało się, że jest to reflink Kanadyjczyka i tak naprawdę nie dostałbyś zakładanych 50$, bo i tak masz meldunek w EU...


RE: Coinsmart: 40€ (30€ + 10€ ode mnie) - do 25.12 br. UPDATE!!! - cashsion - 18-12-2021 02:13

Polecam, wszystko sprawnie. Refback wypłacony natychmiastowo.


RE: Coinsmart: 12,5€ (10€ + 2,5€ ode mnie) UPDATE vol.2!!! - xOkovsky - 20-12-2021 14:34

Polecam, bezproblemowa współpraca. Refback od razu na koncie Smile