Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niesłuszny ban na shoutboxie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Niesłuszny ban na shoutboxie (/Temat-Niesluszny-ban-na-shoutboxie-173239)

Strony: 1 2


Niesłuszny ban na shoutboxie - Lion94 - 15-12-2021 11:00

Niesłusznie otrzymałem bana!

Przepraszam za spam ale bez laptopa nie da się odpracować bana...

Obecnie moja strona internetowa o technologii i grach komputerowych - wideo ma poprawnie zainstalowany certyfikat strony, liczę że posta przeczytasz Adminie


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Ropsont - 15-12-2021 11:29

(15-12-2021 11:00)Lion94 napisał(a):  Niesłusznie otrzymałem bana!

Przepraszam za spam ale bez laptopa nie da się odpracować bana...

Obecnie moja strona internetowa o technologii i grach komputerowych - wideo ma poprawnie zainstalowany certyfikat strony, liczę że posta przeczytasz Adminie

Gościu za przeproszeniem czy Ciebie robili przez dziurawą firankę woalową? Czy naprawdę trollujesz? Bana dostałeś za SPAM i to tak dość późno, bowiem Vasaki akurat należy do tych bardziej delikatnych moderatorów. Pisałem Ci na SB 5 razy żebyś poprawił certyfikat, a mimo wszystko wklejałeś bezczelnie linki do witryny oznaczonej jako niebezpieczna. To po pierwsze. Bardzo fajnie, że dzięki temu banowi w końcu udało Ci się poprawnie zainstalować certyfikat (Jakbyś nie mógł zrobić tego wcześniej Dodgy ).

Po drugie - ciągłe spamowanie linkami i kanałem nie jest mile widziane na SB. Dotyczy to tak samo Ciebie, mnie jak i wszystkich innych użytkowników. Nie jesteś wyjątkiem. Gdybym nachalnie co chwile wklejał linki do swojej witryny też zasłużyłbym na bana bo prawo powinno być dla wszystkich równe.

Po trzecie - Lex retro non agit. Bardzo fajnie, że udało Ci się w końcu zainstalować poprawnie certyfikat i ja to szanuję ale to nie spowoduje, że dostaniesz unbana bo nagle wziąłeś się do roboty. Też bym chciał cofnąć czas jeśli chodzi o moje własne błędy ale życie tak nie wygląda. Im szybciej to zrozumiesz, tym Ci będzie w nim łatwiej.

Po czwarte - Rozumiem, że uważasz jakoby posiadanie laptopa było konieczne do odpracowania bana, a jeśli go nie posiadasz to należy Ci się unban bo jesteś biedny i ten... no jesz ziemniaki na obiad. Próbujesz zrobić z ludzi idiotów tym wpisem. Jakoś ja po 10 miesiącach banicji ze względów politycznych (KWTW) musiałem odpracować, to Ty rozumiem masz być cudownie z tego obowiązku zwolniony?

Długiej kariery na tym forum nie wróżę.



RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Lion94 - 15-12-2021 11:49

(15-12-2021 11:29)Ropsont napisał(a):  
(15-12-2021 11:00)Lion94 napisał(a):  Niesłusznie otrzymałem bana!

Przepraszam za spam ale bez laptopa nie da się odpracować bana...

Obecnie moja strona internetowa o technologii i grach komputerowych - wideo ma poprawnie zainstalowany certyfikat strony, liczę że posta przeczytasz Adminie

Gościu za przeproszeniem czy Ciebie robili przez dziurawą firankę woalową? Czy naprawdę trollujesz? Bana dostałeś za SPAM i to tak dość późno, bowiem Vasaki akurat należy do tych bardziej delikatnych moderatorów. Pisałem Ci na SB 5 razy żebyś poprawił certyfikat, a mimo wszystko wklejałeś bezczelnie linki do witryny oznaczonej jako niebezpieczna. To po pierwsze. Bardzo fajnie, że dzięki temu banowi w końcu udało Ci się poprawnie zainstalować certyfikat (Jakbyś nie mógł zrobić tego wcześniej Dodgy ).

Po drugie - ciągłe spamowanie linkami i kanałem nie jest mile widziane na SB. Dotyczy to tak samo Ciebie, mnie jak i wszystkich innych użytkowników. Nie jesteś wyjątkiem. Gdybym nachalnie co chwile wklejał linki do swojej witryny też zasłużyłbym na bana bo prawo powinno być dla wszystkich równe.

Po trzecie - Lex retro non agit. Bardzo fajnie, że udało Ci się w końcu zainstalować poprawnie certyfikat i ja to szanuję ale to nie spowoduje, że dostaniesz unbana bo nagle wziąłeś się do roboty. Też bym chciał cofnąć czas jeśli chodzi o moje własne błędy ale życie tak nie wygląda. Im szybciej to zrozumiesz, tym Ci będzie w nim łatwiej.

Po czwarte - Rozumiem, że uważasz jakoby posiadanie laptopa było konieczne do odpracowania bana, a jeśli go nie posiadasz to należy Ci się unban bo jesteś biedny i ten... no jesz ziemniaki na obiad. Próbujesz zrobić z ludzi idiotów tym wpisem. Jakoś ja po 10 miesiącach banicji ze względów politycznych (KWTW) musiałem odpracować, to Ty rozumiem masz być cudownie z tego obowiązku zwolniony?

Długiej kariery na tym forum nie wróżę.

Administrator strony myśle że czyta shoutbox powinien mnie dać pierwsze ostrzeżenie.

@Vasaki: nie dałeś mnie żadnego pierwszego ostrzeżenia za rzekomy spam a spamowanie to jest pisanie nonstop.
Nie należy mnie się ban na shoutboxie, ban na PM owszem.


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - radek0389 - 15-12-2021 14:19

Stosunkowo niedawno był tutaj helix, nie wiem czy forum jest gotowe na nowego miejscowego pajaca. Według mnie nie.


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Lion94 - 15-12-2021 14:54

Informuje że po unbanie nie będe spamował linkami tylko od czasu do czasu użyje serwisu ze zdjęciami jeśli chodzi o shoutbox.

Na ten moment można skorzystać z czatu na stronie:
https://gamingowytv.ct8.pl


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - xmaniek6 - 15-12-2021 16:46

takie szybkie pytanie to jesteś głupi czy udajesz? Rolleyes


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Lion94 - 15-12-2021 18:01

(15-12-2021 16:46)xmaniek6 napisał(a):  takie szybkie pytanie to jesteś głupi czy udajesz? Rolleyes

Ten temat powstał do czasu gdy sobie nie kupie laptopa i nie odrobie ostrzeżenia Smile


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Ropsont - 15-12-2021 18:21

(15-12-2021 18:01)Lion94 napisał(a):  
(15-12-2021 16:46)xmaniek6 napisał(a):  takie szybkie pytanie to jesteś głupi czy udajesz? Rolleyes

Ten temat powstał do czasu gdy sobie nie kupie laptopa i nie odrobie ostrzeżenia Smile

Aha.

Wspólnie z całym forum będziemy kibicować Ci udanego zakupu. Napisałem maila do Lecha Wałęsy - także będzie trzymał kciuki.


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Lion94 - 15-12-2021 18:45

(15-12-2021 18:21)Ropsont napisał(a):  
(15-12-2021 18:01)Lion94 napisał(a):  
(15-12-2021 16:46)xmaniek6 napisał(a):  takie szybkie pytanie to jesteś głupi czy udajesz? Rolleyes

Ten temat powstał do czasu gdy sobie nie kupie laptopa i nie odrobie ostrzeżenia Smile

Aha.

Wspólnie z całym forum będziemy kibicować Ci udanego zakupu. Napisałem maila do Lecha Wałęsy - także będzie trzymał kciuki.

Ile ci płacą za trolling?


RE: Niesłuszny ban na shoutboxie - Ropsont - 15-12-2021 19:04

(15-12-2021 18:45)Lion94 napisał(a):  
(15-12-2021 18:21)Ropsont napisał(a):  
(15-12-2021 18:01)Lion94 napisał(a):  
(15-12-2021 16:46)xmaniek6 napisał(a):  takie szybkie pytanie to jesteś głupi czy udajesz? Rolleyes

Ten temat powstał do czasu gdy sobie nie kupie laptopa i nie odrobie ostrzeżenia Smile

Aha.

Wspólnie z całym forum będziemy kibicować Ci udanego zakupu. Napisałem maila do Lecha Wałęsy - także będzie trzymał kciuki.

ile ci płacą za trolling?

Założyłeś temat w dziale "Off-topic", więc pozwoliłem sobie rzucić żartem. Już nie będę Sad