Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
blokada konta BF - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: blokada konta BF (/Temat-blokada-konta-BF-173232)



blokada konta BF - luki1617 - 14-12-2021 11:18

dodając posty na różne grupy jak zawsze nagle wyskoczyła mi wiadomość ze moje konto zostało zablokowane ze wzgledu bezpieczenstwa i aby je odblokować przyjdzie mi kod na email lub numer tel , problem w tym ze nie mam dostepu do tego numeru telefonu ani emeila na który przychodzi kod, nazwa tego emeila jest do połowy zagwiazdkowana wiec nieznam dokładnej nazwy tego emeila jezeli bym ją poznał to załozył bym taki sam emeil bo był tworzony jako alias ,emaila do logowania na konto używam innego ale kod przychodzi na inny stary emeil do którego nie mam dostepu czy jest szansa odblokowac te konto konto ogolnie jest fejkiem ale miałem tam duzo ogłoszen i grup działało juz kilka lat i dlatego zalezy mi na nim


RE: blokada konta BF - rammus - 14-12-2021 11:44

nie
chyba, ze przeslesz dowod ale to trzeba znac dane konta