Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie fejk kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Tworzenie fejk kont (/Temat-Tworzenie-fejk-kont-173180)



Tworzenie fejk kont - Damian102 - 05-12-2021 20:50

Witam witam, chciałbym rady od was odnośnie tworzenia nowych.
Wiem że temat zapewne przewijał się wiele razy, ale ciągle fb coś zmienia, i jest trudniej wyhodować konta fb , tak aby nie dostać bana "dozywotniego".

Dlatego pytam :
1. Jak tworzyć konta aby nie zostały blokowane? I z jaką częstotliwością zapraszać do znajomych?
2. Czego używać najlepiej przy tworzeniu kont? aplikacji na tel czy przeglądarki na komputerze? jeśli przeglądarki to najlepiej jakiej
3. Czy zmieniać ip za każdym razem gdy tworzę kolejne konto?
4. Mega ważne! Skąd brać zdjęcia? chciałbym dodawać co kilka dni zdjęcia aby te konta nie były pustym fejkiem. A pytam o to, bo nie mam pojęcia skąd brać zdjęcia a nie chce "kraść" komuś z insta czy innych stron Big Grin
5. Inne rady, jakie?

Nie jestem w tym nowy, stworzyłem sporo kont fb w zyciu, nadal tworzę ale co raz trudniej, nie mam złotego sposobu!
Z góry dzieki za pomoc!


RE: Tworzenie fejk kont - Damian102 - 07-12-2021 01:16

ktoś coś poradzi? Smile


RE: Tworzenie fejk kont - umpek - 12-12-2021 09:29

Zmienne Ip i tryb Incognito u mnie wystarczy do tworzenia kont. Maksymalnie z jednego IP loguje się na 3 konta, zdjęcia możesz pobrać z https://thispersondoesnotexist.com . Co do zaproszenia znajomych to lepiej w grupie typu "lajka za lajk" dać ogłoszenie i sami będą Cię zapraszać, jeżeli już zapraszasz to max 10-20 osób dziennie.