Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka aplikacja do płatności? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Jaka aplikacja do płatności? (/Temat-Jaka-aplikacja-do-platnosci-173170)



Jaka aplikacja do płatności? - CoTuSieRobi - 03-12-2021 20:26

Przychodzę z pytaniem na temat aplikacji do płatności.
I tak za wszystko płace kartą dodaną do telefonu i zastanawiam się czy nie lepiej płacić poprzez jakąś aplikację która umożliwia zbieranie punktów albo otrzymywania cashbacku za każdą płatność np. w biedronce, stacji, sklepie spożywczym itp.


RE: Jaka aplikacja do płatności? - Hoolig4n - 04-12-2021 21:24

Może nie jest to typowa aplikacja na telefon, ale jeśli kartą płacisz również za zakupy online to ostatnio z ciekawości sprawdziłem to całe letyshops. Działa całkiem ok szczerze mówiąc, ale długo trzeba czekać na te parę groszy cashbacku


RE: Jaka aplikacja do płatności? - MilanFan - 04-12-2021 22:13

Curve oferuje cashback za płacenie ich kartą fizycznie lub podpiętą pod Google Pay. Jakbyś był zainteresowany, mogę Ci wysłać link polecający.


RE: Jaka aplikacja do płatności? - CoTuSieRobi - 05-12-2021 11:59

(04-12-2021 22:13)MilanFan napisał(a):  Curve oferuje cashback za płacenie ich kartą fizycznie lub podpiętą pod Google Pay. Jakbyś był zainteresowany, mogę Ci wysłać link polecający.

Earn 1% cashback on (almost) everything for your first 30 days.

Troche słabo :/


RE: Jaka aplikacja do płatności? - MilanFan - 05-12-2021 18:14

Kolejne dni zdobyć możesz poprzez polecanie.


RE: Jaka aplikacja do płatności? - Gravitronik - 05-12-2021 20:44

Może skorzystaj z oferty Alior Banku, gdzie po wybraniu darmowej korzyści masz 1% za transakcje zbliżeniowe telefonem/BLIKiem w sklepach, do tego kartę możesz podpiąć pod MasterCard Bezcenne Chwile i łączyć obie usługi.