Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca (/Temat-SUMUP-IO-10-funtow-KYC-Bez-depozytu-Wyplaca-173140)



SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - XvAK - 29-11-2021 09:44

SumUp - 10 GBP ✅ - Od razu na twoim koncie bankowym
1.Pobierz aplikacje z tej strony, Android:
https://apkcombo.com/sumup-io-for-consumers/com.sumup.pay/download/apkNa iOS musisz wejść w Ustawienia - imię naziwsko - multimedia i zakupy - kraj/region - zmieniasz na wielka Brytania a adres weź z generatora ponizej.
Wejdź na App Store - wyszukaj Sumup i pobierz.
2. Zrob weryfikację i zaznacz ze mieszkasz w UK.
https://www.fakeaddressgenerator.com/ - UK Real Adress/Fake Adress
Podaj wylosowany adres z generatora, który wysłałem powyżej.
3.Tyle KYC do 5min I wpada 10£.
wyplata Na angielski nr konta Revolut.
Gdyby ktos chcial na inne konto to pomoge.


[Obrazek: funt.jpg]

W Revolucie wchodzicie w Konto - Dodajecie GBP - Klikacie Wpłata - Standardowy przelew bankowy.
Będziecie tam mieli Numer rozliczeniowy
np. 03-01-25 [6 cyfr]
Konto:
Np. 12890187 [8 cyfr]

Które podacie przy Withdraw w aplikacji.


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - bb8_pl - 29-11-2021 10:26

Sprawdziłem, na Monese też daje rade Smile


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - Nightmer22 - 29-11-2021 12:15

Naprawdę szybkie 10 funtów, dziękiSmile


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - Pablo1878 - 29-11-2021 12:16

Wyskakuje mi „Transfer was not initiated”. Ktoś wie, jak sobie z tym poradzić? Tongue


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - Atypowys - 29-11-2021 12:28

Zrobione w 10min, szczerze polecam Wink


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - bangbangadi - 29-11-2021 12:46

Dzięki. Polecam


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - Hybrid1990 - 29-11-2021 19:52

No ładnie się bawicie, temat nie jest w dziale wymian czy refbacku aby dokonywać tutaj jakichś wymian pomiędzy sobą, zwłaszcza autor tematu, który nie ma wymaganych 50 postów, aby je przeprowadzać.
Post zedytowany, posty uznane za spam usunięte, XvAK warn, a pozostali również mogą na niego liczyć jeśli sytuacja się powtórzy.



RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - Prizmo* - 30-11-2021 01:20

Długo czekaliście na doładowanie tych 10 Funtów? U mnie z godzina i nic, a konto zweryfikowane na UK


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - przemo1969 - 30-11-2021 06:47

Ja miałem natychmiast. I przelew z mojego konta na moje konto w Revo dotarł w niecała minutę.


RE: SUMUP.IO - 10 funtów KYC [Bez depozytu] - Wypłaca - XvAK - 30-11-2021 07:53

Chyba już się zorientowali Brytyjczycy, że są to fałszywe adresy pod bonus, więc obstawiam koniec promocji. Ale czy ktoś się dziwi? Już wczoraj z rana obstawiałem, że potrwa to max do północy bo z torbami pójdą.Cool