Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki polecacie aparat cyfrowy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki polecacie aparat cyfrowy? (/Temat-Jaki-polecacie-aparat-cyfrowy-173124)



Jaki polecacie aparat cyfrowy? - itmaster - 27-11-2021 09:25

Zastanawiam się nad kupnem dobrego aparatu, najlepiej jakieś dobrej lustrzanki.
Żeby robił w miarę dobre zdjęcia i filmy (w jakości żeby bez wstydu można wrzucić na yt) i co najważniejsze posiadał wbudowaną lampę błyskową, bo nie chce mi się bawić z dołączaną.

Możecie coś polecić? Może sami coś używacie i jesteście zadowoleni?

Wiem, że opis lakoniczny, ale bardziej poszukuje kierunku (marka/model) w którą stronę mam iść szukając odpowiedniego dla mnie urządzenia.

Budżet ok. 1000-1500 zł


RE: Jaki polecacie aparat cyfrowy? - get_dollar - 27-11-2021 10:25

Nie napisałeś jaki budżet. Lampa odczepiana ma dużo plusów, możesz doświetlać z różnych aktualnie potrzebnych stron.
Od siebie polecę zdecydowanie Canon R. Świetny do foto i wideo, a dalej to kwestia oczywiście obiektywów pod konkretne potrzeby. Polecam sprawdzić fora branżowe i tam szukać szczegółowych porad.


RE: Jaki polecacie aparat cyfrowy? - itmaster - 27-11-2021 10:46

Już zaktualizowałem widełki cenowe. W sumie chodzi mi o coś, żebym mógł zrobić jakieś fajne zdjęcie dobrej jakości na stronę/bloga i w razie potrzeby coś niedługiego nagrać na YT w miarę dobrej jakości.

Nic mocno profesjonalnego.


RE: Jaki polecacie aparat cyfrowy? - get_dollar - 27-11-2021 20:38

Niestety nie da się w tym budżecie. Proponuję spojrzeć w stronę dobrego telefonu. Do nagrywania lepszy mikrofon zewnętrzny, może jakiś statyw/uchwyt ze stabilizacją jeśli będzie nagrywane w ruchu.