Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sposób] Rabatowanie zakupów na znanej platformie zakupowej o 67% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sposób] Rabatowanie zakupów na znanej platformie zakupowej o 67% (/Temat-Sposob-Rabatowanie-zakupow-na-znanej-platformie-zakupowej-o-67-173115)



[Sposób] Rabatowanie zakupów na znanej platformie zakupowej o 67% - Urias - 25-11-2021 23:54

1.Nazwa przedmiotu : Sposób na kupno dowolnych przedmiotów za 30 zł lub więcej za 67 % ceny ( płacisz 10 zł za przedmioty o wartości 30).
2.Opis przedmiotu : Sposób od a-z na 67 % rabat + moje wsparcie w każdej chwili. Sposób zwraca się po 1,5 godziny. Potem już liczysz swój zysk Wink.
3.Zdjęcia : nie dotyczy
4.Kontakt : PW na forum
5.Cena : 200 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew/Przelew na telefon/kod blik/PayPal/PSC


RE: [Sposób] Rabatowanie zakupów na znanej platformie zakupowej o 67% - radek0389 - 26-11-2021 05:53

Do jakiej platformy sposób działa?


RE: [Sposób] Rabatowanie zakupów na znanej platformie zakupowej o 67% - ShuQi - 26-11-2021 09:18

Cześć wszystkim!

Zostałem poproszony o opinie dotyczącą tego sposobu.

Na chwile obecną sposób jak najbardziej działa.

Dla osoby zainteresowanej naprawdę szybko odrobić można, zwłaszcza w perspektywie nadchodzących mikołajek, świąt czy sylwestra.
Dostawa głównie jest do paczkomatu(darmowa). Ja skupiłem się na zamawianiu chemii gospodarczej typu kapsułki do pralki/zmywarki/płyn do naczyń cz y też cukierki/skarpetki
W chwili obecnej promocja jest wpisana do 9.12


[Sposób] Rabatowanie zakupów na znanej platformie zakupowej o 67% - Hybrid1990 - 26-11-2021 09:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.