Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
płacę za wybadanie cen u konkurencji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: płacę za wybadanie cen u konkurencji (/Temat-place-za-wybadanie-cen-u-konkurencji-173114)



płacę za wybadanie cen u konkurencji - rogalm - 25-11-2021 22:49

Witam, Pracuję w branży transportowej i jeżeli ktoś zainteresowany dorobieniem to mogę dać zarobić od czasu do czasu przez wykonanie przez zainteresowanych telefonów do konkurencyjnych firm z mojej branży w celu wybadania cen u konkurencji. Wstępnie miał bym takie 2 „zlecenia” za które proponuje na początek po 30 zł za każde, wiem że nie dużo ale zapytanie zajmie nie więcej niż 2-3 minuty więc za 2 wykonane telefony zapłacę 60 zł więc sądzę że te 60 zł zarobione w mniej niż 10 minut to bardzo dobra kwota tym bardziej że miałby więcej takich zleceń od czasu do czasu. Jak ktoś zainteresowany takim dorabianiem w ten sposób to podaję e-maila : [email protected] lub na priv. Numeru telefonu nie chcę tu podawać z oczywistych względów


płacę za wybadanie cen u konkurencji - Hybrid1990 - 25-11-2021 23:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.