Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj (prawie)pasywnie z axie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj (prawie)pasywnie z axie (/Temat-Zarabiaj-prawie-pasywnie-z-axie-173104)



Zarabiaj (prawie)pasywnie z axie - Quag88 - 24-11-2021 20:00

Cześć Panowie i nieliczne Panie

Chciałbym Was zapytać czy ktoś z was chciał dołączyć do mojego projektu.
Lub jeżeli ktoś ma odpowiedni kapitał jest to też pomysł do realizacji we własnym zakresie - częstujcie się.
Zarobek dotyczy gry Axie która przewala się tutaj czasami na forum a ma naprawdę duży potencjał. I przy dobrej organizacji zapewni każdemu pasywny dochód.

Siedzę w niej już dość długi czas i można na niej dość dobrze zarobić.
Koszt wejścia w grę jest obecnie dość duży, bo minimum +600$ za stworzenie konta(zakup 3 axie).
Ale inwestycja samemu wraca przy bardzo słabej grze w 188dni, 3,2$zarabiamy minimum dziennie (dobrzy gracze zarabiają +8$ dziennie)

Ale gra daje możliwość przekazania axie innym osobą i czerpania zysków z ich gry.
I tutaj wjeżdżamy... obecne mam kilku graczy w krajach powiedzmy... mniej rozwiniętych.
Każdy gracz zdobywa codziennie minimum 50SLP (jeszcze niedawno było 100Sad) ale może dodatkowo + 25SLP (daily quest) + kilka z areny. Ale skupiając się na podstawie minimalnej (1,5h gry) 50SLP to przy obecnym kurse 3,2$, ja mam podział 50/50% czyli od jednego gracza mam minimum 48$ miesięcznie i 48$ wysyłam graczowi (w jego kraju to naprawdę dobre pieniądze)
Ze względu na sporą ilość osób chętnych do gry, szukam osób które chciały by zainwestować w tą grę a nie mają kapitału lub wiedzy.

Wkład minimalny to : 60$ lub wielokrotność (w USDT/BUSD/ETH/BTC/BNB)
Podział zysku: 45%gracz/ 50%inwestor/ 5% ja - za obsługę wszystkiegoSmile
Wypłaty: co 3mesiące w SLP/BTC/NANO lub w gotówce jeżeli ktoś ze śląska
Co 3miesiące możliwość rezygnacji: wypłacam CAŁY wkład + zarobione 50% kryto przez gracza.

Przy obecnym kursie RIO, 100% zwrotu wynosi: 375dni

W razie pytań zapraszam na priv/telegram @Jaamhmm( od 10 do 16Big Grin ) lub dyskusji w poście


Zarabiaj (prawie)pasywnie z axie - Hybrid1990 - 24-11-2021 20:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.