Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VIVID - 20 euro refbacku, tylko 3 pierwsze osoby do końca Listopada! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: VIVID - 20 euro refbacku, tylko 3 pierwsze osoby do końca Listopada! (/Temat-VIVID-20-euro-refbacku-tylko-3-pierwsze-osoby-do-konca-Listopada-173074)



VIVID - 20 euro refbacku, tylko 3 pierwsze osoby do końca Listopada! - iamoscar - 20-11-2021 08:14

Witam, szybka oferta za rejestrację z mojego linku, zweryfikowaniu konta oraz dokonanie depozytu na 21 euro a następnie zrobienie transakcji wirtualnej (jest kilka sposóbow by jak najbardziej obniżyć koszta a nawet je zneutralizować i otrzymać bonus bez wydawania pieniędzy, więcej na pw) - otrzymasz łącznie 20€.

Bonus (10 euro)najczęściej ląduje nastepnego dnia po poprawnie zaliczonej transakcji ale bywa też szybciej.
Ja zobowiązuje się się przekazania 10 euro gdy tylko otrzymam bonus za Twoja rejestrację.
Czyli 10€ od aplikacji, 10€ ode mnie.

Pomoc od a do z i szczegóły w wiadomości prywatnej.

Wyżej wymieniona oferta jest dostępna tylko dla 3 najszybszych osób - do końca listopada więc zapraszam kto pierwszy ten lepszy.


Edit; zostały 2 miejsca.


RE: VIVID - 20 euro refbacku, tylko 3 pierwsze osoby do końca Listopada! - michaszek250 - 24-11-2021 10:53

Wszystko super. Błyskawiczny refback za vivid


RE: VIVID - 20 euro refbacku, tylko 3 pierwsze osoby do końca Listopada! - iamoscar - 29-11-2021 19:50

ostatnie 2 dni promocji wiec odswiezam, zostalo ostatnie miejsce !! caly czas dziala opcja w ktorej nie wydacie swojego depozytu, ze swojej strony moge pomoc z depozytem lecz wtedy juz bez refbacku a otrzymacie jedynie bonus 10 euro na konto vivid - bez wkladu wlasnego bo ja ogarne depo, zapraszam na PW ( oferta z depozytem tylko dla osob z wiekszym stazem i jakas tam aktywnoscia by uniknac proby wyludzenia)


VIVID - 20 euro refbacku, tylko 3 pierwsze osoby do końca Listopada! - Hybrid1990 - 15-12-2023 13:14

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.