Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry HTML - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Gry HTML (/Temat-Gry-HTML-173037)



Gry HTML - Shimeon - 15-11-2021 22:42

Czy ktoś ma jakiś pomysł na jak to mogę zapisać grę przeglądarkową html na komputerze? W sensie otwieram jeden pliczek i mogę normalnie grać? Chciałem skorzystać z UniPlayer, ale znalazłem tylko jeden link i to w dodatku jakiś zawirusowany (podobno).


RE: Gry HTML - Gremquen - 15-11-2021 22:57

Sprobuj pobrac gre przez httracker, pobierze ci sie cały folder ze wszystkimi składnikami strony, potem odpalasz jeden plikaczek .html ktory odpalasz w przeglądarce (ale juz lokalnie) i śmigasz Big Grin


RE: Gry HTML - Shimeon - 16-11-2021 17:03

(15-11-2021 22:57)Gremquen napisał(a):  Sprobuj pobrac gre przez httracker, pobierze ci sie cały folder ze wszystkimi składnikami strony, potem odpalasz jeden plikaczek .html ktory odpalasz w przeglądarce (ale juz lokalnie) i śmigasz Big Grin

Mógłbyś podrzucić jakiś szybki tutorial jak to dokładnie wykonać? Smile


RE: Gry HTML - Gremquen - 16-11-2021 17:19

(16-11-2021 17:03)Shimeon napisał(a):  
(15-11-2021 22:57)Gremquen napisał(a):  Sprobuj pobrac gre przez httracker, pobierze ci sie cały folder ze wszystkimi składnikami strony, potem odpalasz jeden plikaczek .html ktory odpalasz w przeglądarce (ale juz lokalnie) i śmigasz Big Grin

Mógłbyś podrzucić jakiś szybki tutorial jak to dokładnie wykonać? Smile
Szczerze to nie używałem tego że 2 lata Big Grin Ale to jest intuicyjne, odpalasz program i podajesz URL strony która ma się pobrać Big Grin
Nawet sobie Facebooka możesz zassać tyle że już wykonane skrypty (to co widzi przeglądarka). Dlatego taka gierka przejdzie bo wszystko jest w HTML i JS. Skryptów PHP itp już nie pobierze Wink


RE: Gry HTML - Harry. - 16-11-2021 17:37

Cześć @[Shimeon],
Na konkurencyjnym forum napisałem kiedyś poradnik jak ściągać całe strony przy użyciu programu Teleport Pro.
Gdy tylko dostanę się do kompa, to przekopiuje go tutaj Tongue
Pozdrawiam

edycja:
Poradnik już istnieje. Zapraszam do tematu: Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML