Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę napisanie ok 100 tekstów ta sama tematyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę napisanie ok 100 tekstów ta sama tematyka (/Temat-Zlece-napisanie-ok-100-tekstow-ta-sama-tematyka-173026)



Zlecę napisanie ok 100 tekstów ta sama tematyka - Gremquen - 14-11-2021 15:05

Witam

Zlecę napisanie (a bardziej przepisanie) jednego tekstu około 100-150 razy.

Tekst ok 3.5k znaków.
Wszystkie będą uzyte na jednej stronie usługowej - chodzi o opis działalności, wszędzie ten sam kontekst ale w innych słowach i główne słowo kluczowe z innym miastem. Na przykład" nasz warsztat samochodowy Warszawa oferuje bla bla...." i kolejny tekst "możemy zaoferować Ci... dlatego skorzystaj z usług warsztat samochodowy Kraków"

Taka zasada dla ok 100 miast największych oraz każdego województwa.

Głównie pisane pod Google, ale ma to być też z sensem dla czytelnika więc nie mogę używać spinnerów tekstu.

Proste zlecenie bo nie trzeba odkrywać Ameryki, jedynie przepisać tekst na nowo żeby nie było plagiatów między podstronami.

Cena jaka mnie interesuje to 10zl za jeden tekst.
Wiem jakie są stawki za normalny tekst zapewczowy dlatego to ja daję ogłoszenie i jeśli będziesz chętny to napiszesz Smile
Mogę wysłać tekst źródłowy, nie potrzebujesz się doszkalać z tematyki czy wyszukiwać informacji w sieci, jedynie poświęcasz czas i w ciągu godziny spokojnie da się kilka takich tekstów napisać.

Kontakt priv


Zlecę napisanie ok 100 tekstów ta sama tematyka - Hybrid1990 - 08-07-2023 08:06

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.