Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ponowna wycena unikalnego zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ponowna wycena unikalnego zarobku (/Temat-ponowna-wycena-unikalnego-zarobku-173017)



ponowna wycena unikalnego zarobku - M$ney - 13-11-2021 02:51

Chcialbym sie zapytac ile mogl by kosztowac taki poradnik? Screeny z zarobkami moge wrzucic rano. Po wstawieniu tego poradnika oddam go do recenzji. Przy okazji, byliby chetni?


A wiec zarabia sie na sprzedawaniu wirtualnego zlota do gry. Po odpowiednich ustawieniach i doborze ekwipunku na start mozemy zarabiac nawet pasywnie!

Jezeli nie chcemy sie bawic w startowanie z nowymi postaciami to bedziemy musieli wydax okolo 100zl na pare postaci z wbitym lvl. Po dobraniu opcji (beda dostepne do pobrania) wysylam skrypt, ktory sam loguje postacie o danej godzinie, gdy komputer jest wlaczony, nastepnie przelacza kazda z nich i na kazdej pokolei zarabia. Gdy minie cala seria komputer sie wylacza. Sredni tygodniowy zysk na mala liczbe postaci wynosi okolo 100-200zl. Minusem tej metody jest to, ze w kazdej chwili mozemy dostac bana i stracic wszystko. Malo osob wie o takich mozliwosciach, wiec sprawa niszowa. Sprzedaje sposob poniewaz przerzucilem sie na pisanie stron internetowych i zarabinie na mylead.

Ile moge wolac za taki poradnik? Ja osobiscie uwazam, ze


1500 - sam poradnik
2000 - poradnik + moja pomoc przez 3 miesiace
2500 - poradnik + moja pomoc przez 6 miesiecy + bezposredni kontakt do handlarzy, ktorzy sa zaufani i skupuja za blik
3000 - poradnik + moja pomoc przez 6 miesiecy i jesli mieszkasz na terenie Polski to moge przyjechac wszystko skonfigurowac + bezposredni kontakt do handlarzy, ktorzy sa zaufani i skupuja za blik


RE: ponowna wycena unikalnego zarobku - ShuQi - 13-11-2021 11:14

Pytałem wcześniej zapytam znów.

Skoro ten sposób "tak fajnie działa" i jest "automatyczny"(skrypt który sam sie loguje itd) dlaczego by nie kupić nastu dedykowanych serwerów, ustawić tam bota i żyć na "bahama nanana"? :>


W MyLead masz stopkę z zarobkami na poziomie nieco ponad 1200 pln(nie wiadomo jaki okres czasu), a tutaj chcesz porzucić coś co daje nawet 200 tygodniówki z jednej maszyny?!

Poradnik wyceniam na: 0 pln


RE: ponowna wycena unikalnego zarobku - PremAccHack - 13-11-2021 11:54

Problem pewnie polega na banach kont i wcale tak kolorowo nie jest.
1. Na allegro jaka konkurencja i ile zarabiamy po sprzedaży golda odliczając prowizje?
2. Ile jesteśmy w stanie wyprodukować golda w ciagu 1 dnia na jednym koncie i jaki to jest zarobek/koszt/czas?


RE: ponowna wycena unikalnego zarobku - ravsk8 - 13-11-2021 18:56

Dziwna sprawa. Nikt nie sprzedaje kury znoszącej złote jaja.


RE: ponowna wycena unikalnego zarobku - M$ney - 15-11-2021 17:53

(13-11-2021 11:54)PremAccHack napisał(a):  Problem pewnie polega na banach kont i wcale tak kolorowo nie jest.
1. Na allegro jaka konkurencja i ile zarabiamy po sprzedaży golda odliczając prowizje?
2. Ile jesteśmy w stanie wyprodukować golda w ciagu 1 dnia na jednym koncie i jaki to jest zarobek/koszt/czas?



1. Raczej niska, poniewaz sprzedajemy handlarzom ponizej 50-60gr wartosci

2. To dziala tak, ze trzeba zbierac min. 5-7 dni na 6 kont, w tym mozna wylapac blokade itd. Mi komputer pracowal okolo 10-12h dziennie non stop


@[ravsk8] zajmowalem sie tym pare lat i mam dosc banow co pare dni i naprawiania, zajalem sie normalna firma


@[ShuQi] sposob z serwerami nie dziala i nie jest tak kolorowo jak myslisz, ze to wyglada. 50-200zl tygodniowki, zalezy od dropu. Moze byc tez to 0, poniewaz moga nam zbanowac konta


ponowna wycena unikalnego zarobku - Hybrid1990 - 05-07-2022 08:19

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.