Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na Diablo 2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zarabiać na Diablo 2 (/Temat-Jak-zarabiac-na-Diablo-2-172992)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zarabiać na Diablo 2 - Groem - 26-12-2021 01:18

Na wszystkich grach online idzie jakoś zarobić (oficjalną lub nieoficjalną drogą). Nie sądziłem, że na D2 szło aż tak dobrze zarobić. Na D3 byłem przygotowany (pre order, 2 tyg urlopu w pracy) co dało mi podstawy do zarabiania na tym rynku. Ogólnie z D3 wyciągnąłem ok 5-7tyś euro co nie było cudownym wynikiem w porównaniu do znajomego Bułgara, który rzucił pracę (500euro/msc) na rzecz farmienia w D3(ze screenów wychodziło ok 2-2.5k euro/msc). Czekamy na D4 Smile


RE: Jak zarabiać na Diablo 2 - Krakersik - 26-12-2021 18:35

znacie jakis portal/forum gdzie mozna handlowac waluta z roznych gier typu ogame, plemiona itd?


RE: Jak zarabiać na Diablo 2 - klwow6 - 26-12-2021 19:20

(26-12-2021 18:35)Krakersik napisał(a):  znacie jakis portal/forum gdzie mozna handlowac waluta z roznych gier typu ogame, plemiona itd?

PlayerAuctions
G2G
IGVault


RE: Jak zarabiać na Diablo 2 - DorszGaming - 18-01-2022 20:02

Ile czasu zajmuje zrobienie konta od zera żeby móc farmić itemki? A może lepiej kupić jakieś rozwinięte konto i od tego zacząć Tongue


RE: Jak zarabiać na Diablo 2 - Lukasz5555 - 29-03-2022 12:46

Ja mam pytanie.
Czy są boty do nowej wersji D2 i czy nadal można zarobić konkretne pieniądze na sprzedaży itemòw?

Za dawnych latach lat sporo grałem w D2 , właściwie to z 10 lat. Gra mega wciąga i cieszy.
Natomiast na dzień dzisiejszy czas mam bardzo ograniczony dlatego pytam o boty