Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie (/Temat-WEXO-12%E2%82%AC-8%E2%82%AC-za-polecenie-172987)

Strony: 1 2


RE: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - DawideQQ - 04-03-2022 14:16

Kilka osób pytało o to dlaczego ich saldo pokazuje 0$ (również u mnie tak jest), wysłałem maila z zapytaniem i o to odpowiedź:

We are currently working on the correct data in the application after introduction of a new token economy.
You haven't lost anything and you will get it right after listing Wexo on the stock exchange.
We have increased the number of tokens and the initial price of the Wexo token after browsing will be 0.25 euros.
For more detailed information about the new Token economy, I am sending you an explanation link also screenshots where you can see how many tokens do you own.

https://wexopay.com/blog/wexo-token-news-tokenomics


RE: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - Kołątaj - 04-03-2022 15:13

Zanim to wejdzie na jakąkolwiek giełdę to jeszcze minie hooohoho. Nie nastawialbym się na ten rok pomimo ich wcześniejszych zapowiedzi. To samo się tyczy innych śmiesznych programów typu Legionnetwork czy tego jeszcze bardziej śmieszniejszego Hi.


RE: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - Kriptolog - 01-04-2022 16:35

@kołątaj masz racje jednak mi sie wydaje ze to wexo dobrze wejdzie i w miate szybko, natomiast legion network watpie.


RE: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - jwppl - 04-04-2022 07:09

set and forgget w takim razie Tongue rozdzają to trzeba brac


RE: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - pkulma301 - 05-04-2022 12:52

(04-03-2022 15:13)Kołątaj napisał(a):  Zanim to wejdzie na jakąkolwiek giełdę to jeszcze minie hooohoho. Nie nastawialbym się na ten rok pomimo ich wcześniejszych zapowiedzi. To samo się tyczy innych śmiesznych programów typu Legionnetwork czy tego jeszcze bardziej śmieszniejszego Hi.
Te Wexo i ten cały Legion to scam.


RE: WEXO - 12€ + 8€ za polecenie - milosz998 - 31-05-2022 13:50

Albo mi się zdaje, albo gdzieś mi mignęło że jutro będzie można sprzedać te całe tokeny WEXO.