Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eth 2.0 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Ethereum (/Forum-Ethereum-407)
+---- Wątek: Eth 2.0 (/Temat-Eth-2-0-172984)



Eth 2.0 - Marc3l3k - 09-11-2021 00:26

Witam chciałbym się doradzić i wysłuchać waszej opinii. W krypto siedzie od niedawna coś tam się bawiłem zyskałem lecz chciałbym się dowiedziec czy warto wrzucić tysiąc złotych lub więcej w Staking eth 2.0(na binance bo tam funkcjonuje).


Eth 2.0 - Snaggy - 09-11-2021 08:13

Wchodząc do rynku zacząłbym od zdobycia wiedzy.

Masz pełno kanałów na YouTube związanych z krypto.

Daj sobie czas, spędź 1-2 miesiące na regularnym uczeniu się.

Zwrot z tego będzie o wiele większy.

Co do pytania

Na samym stakingu z takiej kwoty zbyt dużo nie zarobisz.

Etap na którym na dzień dzisiejszy jest rynek - nie jest dobrym momentem aby inwestować - był 1-2 lata temu gdy nikt się tym rynkiem nie interesował - teraz jest czas na realizowanie zysków.

Z drugiej strony nadal oczekuje się dużych wzrostów na rynku krypto jeszcze w tym cyklu.

Także podsumowując.

Polecam się uczyć i przygotować sie na wejście w nadchodzącej bessie.

Na tym etapie bez wiedzy i przygotowania będzie Ci ciężko nawet mimo tego, że rynek będzie rósł jak szalony.


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka


RE: Eth 2.0 - xdax1 - 09-11-2021 10:21

Nikt Ci nie wywróży z kuli co będzie, jeśli nie boisz się zaryzykować te 1k zł i zamrozić na dłuższy okres to śmiało, byleby nie sprzedawać w panice na spadkach.
Obecnie już jesteśmy po bardzo dużym wzroście, sam zyskałem około 50%+ kupując przy 11k eth a teraz sprzedałem przy kursie 19k realizując zyski.
Więc teraz pytanie co jest bardziej prawdopodobne, kolejne wzrosty czy bardziej spadki przy takich wzrostach? Sam obecnie zrealizowałem zysk i czekam na spadki, aby ponownie wejść.

Cytat:Etap na którym na dzień dzisiejszy jest rynek - nie jest dobrym momentem aby inwestować - był 1-2 lata temu gdy nikt się tym rynkiem nie interesował - teraz jest czas na realizowanie zysków.

Nie zgodzę się z tym, jak nie teraz to nigdy. Czas jest zawsze odpowiedni, byleby w panice nie sprzedawać gdy się weszło na górce.


Eth 2.0 - Snaggy - 09-11-2021 10:31

Dokładnie to co napisałem.

Czas jest odpowiedni jak wiesz co robić.

Większość, która wchodzi w rynek przyciągnięta parabolicznymi wzrostami nie wie i nie poradzi sobie z emocjami i na końcu zostanie dawcą kapitału.

Dlatego luźno sugeruje, żeby na początku dowiedzieć sie jak to mniej więcej działa i z czym to się je. Szczególnie, że bezpłatna wiedza jest na wyciągnięcie ręki.



Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka


RE: Eth 2.0 - Marc3l3k - 09-11-2021 15:23

Dzięki za porady. I jeszcze takie malutkie pytanko czy mogli byście polecić jakiś kanał na youtube bo jest tego masa.


RE: Eth 2.0 - Snaggy - 09-11-2021 15:31

(09-11-2021 15:23)Marc3l3k napisał(a):  Dzięki za porady. I jeszcze takie malutkie pytanko czy mogli byście polecić jakiś kanał na youtube bo jest tego masa.
Twitter:
https://twitter.com/crypto_birb?t=boheStpTNSylAIACT8u4wg&s=09

https://twitter.com/TechDev_52?t=rcEwdC6mahcNCgA7SAn48g&s=09

YouTube:
Phil Konieczny
Radek Rygielski
Piotr Ostapowicz
Instytut Kryptografii
Filmy z udziałem Kamila Gancarza

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka


RE: Eth 2.0 - PPPMax - 15-09-2022 20:50

Merge Merge i po Merge'u... ;-) Temat do zamknięcia hehe
Gratulacje wszystkim cierpliwym