Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wiedźmin 2] Co o tym sądzicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: [Wiedźmin 2] Co o tym sądzicie? (/Temat-Wiedzmin-2-Co-o-tym-sadzicie-17298)



[Wiedźmin 2] Co o tym sądzicie? - Razer - 29-11-2010 20:34

PRZEDSTAWIENIE WIEDŹMINA 2 BY RAZER


[Obrazek: tw2_logo_pl.png]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18 listopada 2010 odbyła się jesienna konferencja CD Projectu, na której zaprezentowano m.in: silnik TSOOD (czyt. cud), grę Wiedźmin 2 w zaawansowanym stadium, oraz skład edycji PREMIUM (która robi za zwykłą, standardową) oraz EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz lekko o silniku: TSOOD był tworzy od daty wydania pierwszej części przygód Nasze sławnego Wiedźmina, jednak początkowo pracowało przy nim ok. 4-10 osób, aby stworzyć jego zarys. Po wydaniu Wiedźmina: ER cały sztab zatrudniono do pracy nad silnikiem, tym samym ruszając pełną parą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sama gra: Wiedźmin 2 to przede wszystkim gra dynamiczniejsza, filmowa. Dialogi zaczerpnięte ze świetnego thrillera jakim jest exclusive na PS3 - Heavy Rain - zrobią zapewne wrażenie na każdym. Pozbycie się Aurory, która dawała spore ograniczenia developerskie, jak się okazało, było strzałem w ogromne dziesięć. Grafika, współgranie cieni na cudnym, autorskim silniku (^^) jest wspaniała (oczywisćie na razie na trailerach).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proces tworzenia: W 2009 (ok. 1.5 roku porządnych prac na silnikiem TSOOD) prace nad sequelem Wiedźmina zaczęły turlać się z górki, co daje Nam proces ok. 2.5 rocznego tworzenia samej gry, co w porównaniu do pierwszej części - której właściwa produkcja trwała ok. 4-5 lat (w 2003 roku dopiero porządne prace ruszyły, wcześniej robiła grę mała grupka osób) - jest całkiem niezłym wynikiem. Aktualnie sama produkcja jest w stadium BETA. Premierę gry zaplanowano na 17 maja 2011r.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zawartość pudełka: A więc mamy 2 wersje pudełkowe:

* PREMIUM (STANDARD):

[Obrazek: pr_big.jpg]

Cytat:- DVD z grą: DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
- Specjalne "Making-of" DVD: Materiały filmowe związane z grą - niepublikowany wcześniej film o powstawaniu gry ,zwiastuny,dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady.
- Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
- Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry.
- Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
- Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry
- Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze
- Papercraft: Dwie papierowe figurki - Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia
- Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* KOLEKCJONERKA:

[Obrazek: k_big.jpg]

Cytat:- Płyta DVD z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
- Specjalne "Making-of" DVD: Materiały filmowe związane z grą - niepublikowany wcześniej film o powstawaniu gry, zwiastuny,dzienniki deweloperskie, nagrania z rozgrywki, wywiady.
- Ścieżka dźwiękowa: Płyta CD z utworami wykorzystanymi w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
- Mapa: Dwustronna drukowana mapa świata gry.
- Przewodnik: Poradnik do gry, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.
- Instrukcja: Opis podstawowych zasad rozgrywki, sterowania oraz opcji gry
- Pamflet i moneta: Koperta zawierając list i monetę stanowiące ważny element historii opowiedzianej w grze
- Papercraft: Dwie papierowe figurki - Geralt oraz losowa postać z gry do samodzielnego złożenia
- Ekskluzywne pudełko: Stylowe, efektowne etui mieszczące całą zawartość edycji Premium
- Głowa Geralta - rzeźba głowy Geralta z Rivii z imitacji marmuru. Wymiary przybliżone: 6 x 7 x 15 cm.
- Artbook - bogata dokumentacja ilustracji z gry razem z opisami (szkice koncepcyjne, oficjalne grafiki z gry oraz historię powstawania wizualnej strony gry - około 200 stron).
- Kości do gry - wiedźmińskie kości do gry (5 szt.) zapakowane w poręczny woreczek.
- Talia kart - karty do gry (standardowa talia 54 szt.) z motywami gry.
- Poradnik gry w karty - poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby wygrywać w karty i kości.
- Zestaw naklejek - trzy naklejki z grafiką z gry.
- Temerski Oren - oficjalna waluta Króla Foltesta.
- Duża figurka papierowa Drauga - jednego z najniebezpieczniejszych potworów z gry w formie maskotki na biurko.
- Zawartość do pobrania (DLC) - Kurtka oddziałów Roche'a - jeden z najlepszych przedmiotów jakie można znaleźć w grze. Wyłącznie w Edycji Kolekcjonerskiej.
- Trwałe pudełko kolekcjonerskie - grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej.

Głowa wygląda tak:

[Obrazek: figurkag.jpg]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: wiedzmin_2_ek_wykres.jpg]

JAK WIDAĆ WIEDŹMIN 2: ZABÓJCY KRÓLÓW TO NAJBARDZIEJ ROZCHWYTYWANA EDYCJA KOLEKCJONERSKA W POLSCE!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAMÓW WIEDŹMINA 2 EDYCJĘ PREMIUM: http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHOC6_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Premium_Standardowa.html
ZAMÓW WIEDŹMINA 2 EDYCJĘ KOLEKCJONERSKĄ: http://wiedzmin2.gram.pl/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja osobiście grę już zamówiłem, w EK. Artykuł napisałem sam, korzystając z mózgu.... Tak wiec docencie moją pracę i kupcie tą grę.

Tutaj możecie obejrzeć wszystkie filmy o Wiedźminie 2: http://tw2.thewitcher.com/#video/0_1 (polecam szczególnie konferencje prowadzoną przez Tomka Gopa, producenta gry).

Pozdro,
Razio Big Grin


RE: Wiedźmin 2 - co o tym sądzicie? - Satan - 29-11-2010 20:38

Ja wiem jedno - Wiedźmin 2 będzie z*ajebisty !!! Słyszałem że kolekcjonerka świetnie się sprzedaje. W pierwszy weekend od wprowadzenia PreOrdera wykupiono 4,5k gier ;D Do tego ta zawartość jest świetna. No gra cud - miód !!! Na pewno będzie to najlepsza gra z Polski ;D


RE: Wiedźmin 2 - co o tym sądzicie? - omisiu - 29-11-2010 20:57

A można wiedzieć jaka jest przybliżona cena tego nowego wiedźmina??


RE: Wiedźmin 2 - co o tym sądzicie? - Razer - 29-11-2010 21:04

Chyba widać na linkach - EK to koszt 229zł, a zwykła - 100zł w gram.pl i 120zł innych sklepach.

Jakby dla potwierdzenia słów Satan'a wkleiłem wykres ze sprzedaży EK Wiedźmaka.


RE: Wiedźmin 2 - co o tym sądzicie? - omisiu - 29-11-2010 23:50

To trochę za dużo jak dla mnie na edycję kolekcjonerską...


RE: Wiedźmin 2 - co o tym sądzicie? - Razer - 30-11-2010 00:34

(29-11-2010 23:50)omisiu napisał(a):  To trochę za dużo jak dla mnie na edycję kolekcjonerską...

Pociesz się że na Zachodzie ta sama edycja kosztuje bodaj 2x czy 2.5x więcej.... ok. 200$, może 250$.... 230zł to wcale nie dużo za EK....


RE: Wiedźmin 2 - co o tym sądzicie? - omisiu - 30-11-2010 14:16

No jak tak to zaczynam zbierać. Ale i tak nie będę rezerwował