Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? (/Temat-Serwis-na-ktorym-mozna-wypozyczyc-nr-tel-172975)



Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - mistrzkierownicy - 07-11-2021 21:28

Siema.
Na początek powiem, że nie wiedziałem gdzie wstawić temat. Ten dział wydał mi się najbardziej odpowiedni.

Czy ktoś zna może jakąś stronę, na której mogę wypożyczyć nr tel? Chodzi o odbieranie sms. Potrzebuję jakiś nr tel do skrilla bo na stary mam już założone konto które zostało zamknięte. Ktoś coś zna?


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - DjVampires - 07-11-2021 22:10

Smspva.com
Smscodes.io


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - M@RT@ - 08-11-2021 07:22

1) Nie założysz Skrill na te same dane
2) mówiłeś że nie jesteś spamerem a ci po raz kolejny udowadniam że jesteś:
- opcja "szukaj" na forum i znajdziesz sporo tematów o tym i uwaga - nawet pisałeś tam że polecasz od siebie

https://zarabiam.com/Temat-Stronki-z-numerami-telefonicznymi-do-ktorych-przychodza-sms-168020?highlight=Sms-activate


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - mistrzkierownicy - 08-11-2021 07:58

(08-11-2021 07:22)M@RT@ napisał(a):  1) Nie założysz Skrill na te same dane
2) mówiłeś że nie jesteś spamerem a ci po raz kolejny udowadniam że jesteś:
- opcja "szukaj" na forum i znajdziesz sporo tematów o tym i uwaga - nawet pisałeś tam że polecasz od siebie

https://zarabiam.com/Temat-Stronki-z-numerami-telefonicznymi-do-ktorych-przychodza-sms-168020?highlight=Sms-activate

Chłopie, daj sobie spokój.
Potrzebuję stronki na której mogę wypożyczyć polski numer. Ta strona która polecałem od siebie oferuje pl numery tylko do jednorazowej weryfikacji..
Skrill mi kazał założyć drugie konto ale to długa historia.


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - M@RT@ - 08-11-2021 08:00

Nie oferuje do jednorazowej. Można w każdej chwili przywrócić.
A najwygodniej będzie kupić starter. 4 zł i po krzyku Wink
A jak już nie chcesz narazić się na koszty to 2nr.


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - mistrzkierownicy - 08-11-2021 08:10

(08-11-2021 08:00)M@RT@ napisał(a):  Nie oferuje do jednorazowej. Można w każdej chwili przywrócić.
A najwygodniej będzie kupić starter. 4 zł i po krzyku Wink
A jak już nie chcesz narazić się na koszty to 2nr.

Jak można przywrócić to elegancko, dzięki.
A ze starterem trzeba chyba jeszcze latać do salonu żeby potwierdzić tożsamość wiec sobie to odpuszczę.


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - M@RT@ - 08-11-2021 08:11

(08-11-2021 08:10)mistrzkierownicy napisał(a):  
(08-11-2021 08:00)M@RT@ napisał(a):  Nie oferuje do jednorazowej. Można w każdej chwili przywrócić.
A najwygodniej będzie kupić starter. 4 zł i po krzyku Wink
A jak już nie chcesz narazić się na koszty to 2nr.

Jak można przywrócić to elegancko, dzięki.
A ze starterem trzeba chyba jeszcze latać do salonu żeby potwierdzić tożsamość wiec sobie to odpuszczę.
W każdym kiosku żabce etc potwierdzasz.
Orange i Play możesz podpiąć pod dane numeru który już masz


RE: Serwis na którym można wypożyczyć nr tel? - Idalia - 25-09-2023 00:38

smspva
i aplikacja drugi numer na sklepie play darmowa