Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niemcy zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Niemcy zarabianie (/Temat-Niemcy-zarabianie-172971)



Niemcy zarabianie - devilll - 07-11-2021 18:48

Witam, jestem obecnie w Niemczech, czy są jakieś godne polecenia stronki do zarabiania za granicami naszego kraju? Jakieś z ankietami może, zawsze za granicą pamiętam, że potrafiło się zarabiać na tego typu stronach, na pewno lepiej aniżeli przebywając w Polsce. Wypadłem z obiegu i nie wiem czy istnieją jeszcze jakieś fajne stronki zarobkowe na których niemieckie IP by pomogło. Z góry dzięki za odpowiedzi.Wink


RE: Niemcy zarabianie - JamePERS - 07-11-2021 22:35

Podpinam się Wink Także siedzę w De Tongue więc może ktoś podrzuci jakieś strony na których można coś dorobić jeszcze Wink


RE: Niemcy zarabianie - M@RT@ - 08-11-2021 07:15

Może nie tyle IP co lokalizacja. Jeśli masz trochę wolnego czasu to możesz pobiegać po sklepach i porobić zdjęcia. Tajemniczy klient jest wyżej płatny niż w Polsce a i lokalizacji jest więcej. Pamiętam 2 lata temu trafiały się perełki po 80-90 € od punktu gdzie w Polsce było 20-40 zł w tym samym czasie.
Apka roamler na lokalizacji Berlin ma +300 punktów. Wartość 3-10 EUR do tego do wykonania są różne kategorie produktów więc istnieje możliwość że w jednym sklepie zalapiesz się na więcej niż jedno zadanie co wiąże się z wyższym zarobkiem.


RE: Niemcy zarabianie - mistrzkierownicy - 08-11-2021 08:56

Koleżko masz może apkę Vivid? 30 euro za rejestrację jak mieszkasz w DE. W polszy tylko 10 się dostaje. Jak coś to priv to ci powiem co i jak.


RE: Niemcy zarabianie - Czaq - 10-11-2021 08:20

Można robić ankiety, zarabiać jako tajemniczy klient ale jeśli interesują was zarobki rzędu kilku złotych dziennie. Mieszkając w Niemczech za wiele w tym temacie się nie zmienia poza prawem dotyczącym niektórych produktów cyfrowych dla których w Polsce jest prawny ich zakaz reklamy.
Autorze tematu Cool, jeśli masz czas i możliwość poświęcenia czasu na pracę przed PC to zdecydowanie warto zainteresować się programami partnerskimi i tym samym afiliacją.
Prostym przykładem mogą być kasyna online, których promocja w PL jest nielegalna. Dla rynku DE, AT taki format zarobku jest nie tylko opłacalny ale i również legalny względem naszego rodzimego kraju.
Jeśli oczekujesz konkretnych zarobków to możesz śmiało się odezwać do mnie lub zadawać pytania - gwarantuje, że wyjdziesz na tym korzystniej niż w przypadku buxów, ankiet czy dorabiania z ulotkami Smile