Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Mentora do MyLead - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Mentora do MyLead (/Temat-Szukam-Mentora-do-MyLead-172956)



Szukam Mentora do MyLead - mateusz31997 - 06-11-2021 00:56

Siema nie chce dużo gadać bo nie potrzeba powiem w skrócie kiedyś "coś tam" zarobiłem na podobnych serwisach siedziałem w tym spory czas potem przyszła praca obowiązki w życiu itd. zakończyło się siedzenie przy pc.

Teraz mam dużo wolnego czasu chciałbym go jakkolwiek spieniężyć nie jestem laikiem który dopiero zaczyna trzeba mi przypomnieć lub jak coś jest nowego opowiedzieć.

Szukam osoby która już w tym sporo działa nie ludzi co zarabiają po 2tys mies na tym serwisie ale bardziej zaangażowani. Zapraszam do współpracy mam nadzieje że znajdzie się ktoś. Prosiłbym o nie marnowanie swojego/mojego czasu i podpiąć link lub zdj do zarobków w tym serwisie z ubiegłego miesiąca...

Dziękuje serdecznie
Pozdrawiam Mateusz


Szukam Mentora do MyLead - Hybrid1990 - 06-10-2022 11:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.