Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propush - zarob na powiadomieniach push - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Propush - zarob na powiadomieniach push (/Temat-Propush-zarob-na-powiadomieniach-push-172949)

Strony: 1 2


Propush - zarob na powiadomieniach push - fusek - 04-11-2021 18:10

Hej.
Chciałbym wam przedstawić sposób zarabiania automatycznie na swoich własnych stronach. Przy użyciu powiadomień typu push.

Masz swój LP ; stronę z ruchem i szukasz dodatkowego źródła zarobku?

Strona propush pozwoli zarobić nam dodatkowe pieniądze na naszej stronie. Poprzez zbieranie subskrybentów na których wyświetlają oni później reklamy - dzięki którym zarabiamy.

Można zarabiać na ruchu z całego świata- mam mieszany ruch i testuje dopiero. Wrzuciłem powiadomienia na moje strony które w sumie mają mały i niepotrzebny ruch.


Min. Do wypłaty to 100$ - na konkurencyjnym forum są dowody wypłat.

Z polecanych 5 %

Ważne strona wypłaca, adminem jest ta sama osoba co propellerads!

Link do zapis https://propush.me/?ref_id=mbPK

Bez poleconego https://propush.me/

Co do stron, które akceptują do dodania to muszą to być:

strony z https:// i strony z własną domeną - bez darmowych.

Dowod wyplaty:


[Obrazek: Clipboard02.jpg]


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - xdax1 - 05-11-2021 16:38

A jak wyglądają stawki?


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - fusek - 05-11-2021 17:39

(05-11-2021 16:38)xdax1 napisał(a):  A jak wyglądają stawki?

proszę:

[Obrazek: Clipboard0222.jpg]

dodałem strony niszowe, na których jest gówniany ruch, przez pierwsze dni 0, później po paru subskrypcjach zaczęło wpadać.


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - ggusiaja - 16-11-2021 09:28

Poszło z refaSmile Tylko mam pytanie bo trochę kodu nie ogarniam, gdzie mam wstawić tag Propush i TrafficBack na Wordpress, wiem że w katalogu głównym, tylko nie chciałabym jakoś sama w to ingerować i czy może jest jakaś wtyczka, żeby dodać taki tag bez wchodzenia bezpośrednio w kod? Za odpowiedź będę wdzięczna.


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - fusek - 16-11-2021 20:24

(16-11-2021 09:28)ggusiaja napisał(a):  Poszło z refaSmile Tylko mam pytanie bo trochę kodu nie ogarniam, gdzie mam wstawić tag Propush i TrafficBack na Wordpress, wiem że w katalogu głównym, tylko nie chciałabym jakoś sama w to ingerować i czy może jest jakaś wtyczka, żeby dodać taki tag bez wchodzenia bezpośrednio w kod? Za odpowiedź będę wdzięczna.

[@ggusiaja] @[ggusiaja]

Trzeba było mnie oznaczyć to bym tu odpisał szybciutkoWink

Nie polecam trafficback ja mam wrzucony tylko "SMART TAG" i najlepiej Rev. share (czyli będziemy dostawali$ dopóki osoba będzie zapisana w danym serwisie - czy co tam propush promuje)
i dodałem go w następującej ścieżce na stronie www (w wordpress):

wp-admin/theme-editor.php?file=header.php

W sensie Wygląd -> Edytor Motywu i wyszukujesz header.php
i wstawiasz kod między <head> </head>


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - ggusiaja - 16-11-2021 21:51

(16-11-2021 20:24)fusek napisał(a):  
(16-11-2021 09:28)ggusiaja napisał(a):  Poszło z refaSmile Tylko mam pytanie bo trochę kodu nie ogarniam, gdzie mam wstawić tag Propush i TrafficBack na Wordpress, wiem że w katalogu głównym, tylko nie chciałabym jakoś sama w to ingerować i czy może jest jakaś wtyczka, żeby dodać taki tag bez wchodzenia bezpośrednio w kod? Za odpowiedź będę wdzięczna.

[@ggusiaja] @[ggusiaja]

Trzeba było mnie oznaczyć to bym tu odpisał szybciutkoWink

Nie polecam trafficback ja mam wrzucony tylko "SMART TAG" i najlepiej Rev. share (czyli będziemy dostawali$ dopóki osoba będzie zapisana w danym serwisie - czy co tam propush promuje)
i dodałem go w następującej ścieżce na stronie www (w wordpress):

wp-admin/theme-editor.php?file=header.php

W sensie Wygląd -> Edytor Motywu i wyszukujesz header.php
i wstawiasz kod między <head> </head>

Nie oznaczyłam, bo aż tak pilne to nie byłoWink Tylko chciałam się dowiedzieć co i jak, bo w kodach jestem słabaSmile

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli wkleję tylko kod Smart tag i tyle. Fajnie że napisałeś jak dokładnie to zrobićSmile


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - fusek - 17-11-2021 08:47

Powinno hulać.
Oczywiście po zweryfikowania najpierw strony Smile


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - ggusiaja - 17-11-2021 09:37

(17-11-2021 08:47)fusek napisał(a):  Powinno hulać.
Oczywiście po zweryfikowania najpierw strony Smile

Stronę mam zweryfikowaną tzn. 2 bo tyle dodałam, ale jak wklejam ten kod z tego pliku to nadal go nie widzi i jest nie zweryfikowany. Jeszcze będę próbowała, może coś wykombinuję.


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - fusek - 17-11-2021 13:01

Dodajesz tak jak pisałem?
Ja po dodaniu doczekałem chwilę dałem zweryfikuje i hulalo


RE: Propush - zarob na powiadomieniach push - fusek - 23-01-2022 12:37

Przykładowe zarobki z ostatnich dni:
[Obrazek: Clipboard021.jpg]