Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabijanie wyświetleń YT za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Nabijanie wyświetleń YT za darmo (/Temat-Nabijanie-wyswietlen-YT-za-darmo-172921)



Nabijanie wyświetleń YT za darmo - zila - 30-10-2021 21:57

Cześć.
Uruchamiam system wzajemnej wymiany.

Na razie dostępny jest moduł wymiany wyświetleń na YT oraz strony www.
W przyszłości dopisane będą lajki i subskrypcje oraz FB i inne portale społecznościowe.
Wydrążony jest system wymiany monet na PLN, jednak wypłata na PayPal zostanie uruchomiona gdy serwis zacznie zarabiać.

W serwisie za oglądanie stron/filmów innych użytkowników dostajesz monety, którymi płacisz za wyświetlanie Twoich materiałów.

z kodem 4186-7069-7225-3535 otrzymasz 500 monet na start.
Minimalny koszt wyświetleń to 2 monety.

Zapraszam do rejestracji.
Wzajemna-Wymiana.pl


RE: Nabijanie wyświetleń YT za darmo - Shimeon - 01-11-2021 10:59

Ktoś już testował tę stronę z forum?


RE: Nabijanie wyświetleń YT za darmo - nigras - 02-01-2022 17:10

Cześć, ja przetestowałem i mogę powiedzieć tak.
Widać, że serwis się rozwija, ale ma jeszcze mało aktywnych użytkowników.
Nie mniej jednak myślę, że warto dołączyć, bo nabijanie wyświetleń na filmikach działa.

Ostatnio doszedł moduł wypłat, tak więc kto nie ma nic do zareklamowania może klikać w reklamy, zbierać monety i wypłacać na PayPal.

Dodatkowo pojawił się kod dający 2000 monet - jeśli nie chcesz go szukać zarejestruj się z mojego refa i napisz na PW to podam Tobie kod.
Tak dla przypomnienia: minimum 2 monety to 1 wyświetlenie.


RE: Nabijanie wyświetleń YT za darmo - Pilarsky - 26-01-2022 00:14

Same nabijanie wyświetleń mało da. Równie ważny jak nie ważniejszy jest czas oglądania


RE: Nabijanie wyświetleń YT za darmo - mahuzz - 26-01-2022 00:44

(26-01-2022 00:14)Pilarsky napisał(a):  Same nabijanie wyświetleń mało da. Równie ważny jak nie ważniejszy jest czas oglądania

to też da się nabić i moim zdaniem coraz mniej się to liczy.
Mnóstwo czynników tu ma znaczenie. Watchtime, CTR, KW, trust kanału, etc.


RE: Nabijanie wyświetleń YT za darmo - nigras - 10-02-2022 16:18

Do tego jeszcze lajki i suby mają wpływ na pozycję filmiku.