Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki (/Temat-Sprzedam-Bony-rabatowe-do-Biedronki-172894)



Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - aron-baron - 25-10-2021 18:32

1.Nazwa przedmiotu : Bony Biedronka
2.Opis przedmiotu : Sprzedam kody rabatowe do Biedronki (15zł) Gdyby ktoś pytał dlaczego sam ich nie wykorzystam to przeliczyłem się trochę i mam ich za dużo, Sprzedaje w paczkach po 10 sztuk ale zawsze można się dogadać
3.Zdjęcia : xxx
4.Kontakt : pw
5.Cena : 50zł - 10 kodów
6.Sposób zapłaty za przedmiot : blik,paypal,revo


RE: Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - aron-baron - 25-10-2021 21:46

Nie myślałem że będzie takie zainteresowanie kodami więc napiszę kilka ważnych rzeczy
Każdy kod przypada na 1 paragon (sposobów robienia zakupów jest dużo)
Nie ma ogólnych warunków bonu, można iść kupić paczkę papierosów za 15,99zl i dopłacić 99gr (karta, gotówka)
Bony ważne do końca roku jakoś


RE: Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - ShuQi - 25-10-2021 22:10

@[aron-baron]

Napisz mi pw, ile masz bonów oraz ile za wszystkie. Wezmę całość.


RE: Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - a2934549 - 26-10-2021 09:03

aron-baron

odczytaj proszę pw


RE: Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - aron-baron - 26-10-2021 21:12

Sprzedaż zakończona nie sądziłem że będzie tyle chętnych a wcale nie mało tych bonów było w puli Smile
z racji tego że były osoby co chciały kupić a nie wystarczyło by dla wszystkich mały konkurs tutaj
https://zarabiam.com/Temat-Szybki-konkurs-zgarnij-bon-do-biedronki-15zl-172902

Temat do zamknięcia!!


Sprzedam Bony rabatowe do Biedronki - Majka - 27-10-2021 08:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.