Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada konta na paypalu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Blokada konta na paypalu (/Temat-Blokada-konta-na-paypalu-172858)



Blokada konta na paypalu - itsmemario - 20-10-2021 13:21

Cześć, ogólnie kilka lat temu już dostałem blokadę na konto na paypalu. Problem w tym, że tworząc konto podałem z tego co pamiętam błędną datę urodzenia. Muszę przesłać skany dowodu, adresu, wyciągi itd. Podesłałem je już kilka miesięcy temu i nadal nie zostały one nawet rozpatrzone. Ciągle jest informacja, że przesłane skany zostaną rozpatrzone w ciągu max 5 dni i tak od kilku miesięcy. Czy przez tą datę urodzenia na koncie mogę się już pożegnać z paypalem? Mam tam podpięte konto bankowe, więc nowe konto nie wchodzi w gre, bo nie będę mógł podpiąć tego samego banku.


RE: Blokada konta na paypalu - new0 - 26-12-2021 08:34

Proces reklamacyjny w Paypal jest bardzo automatyczny, polecam Ci do nich zadzwonić, może tak uda się coś załatwić.