Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony pod odzież. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strony pod odzież. (/Temat-Strony-pod-odziez-172840)



Strony pod odzież. - Shimeon - 18-10-2021 11:36

Poszukuję stron o tematyce odzieżowej. Najlepiej jakby to były fora z damską społecznością, gdzie bez problemu mógłbym umieścić tematy ze swoimi aukcjami.

Pozdrawiam.


RE: Strony pod odzież. - itsmemario - 20-10-2021 12:49

Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie vinted, jeżeli chodzi o sprzedaż ubrań. Słyszałem jeszcze o jakimś depop, ale to chyba zagraniczna strona.


RE: Strony pod odzież. - adi_hq - 02-11-2021 09:58

Vinted owszem, tylko może być problem ze sprzedażą nowych ubrań bo vinted nie zezwala na sprzedaż komercyjna


RE: Strony pod odzież. - Shimeon - 02-11-2021 21:53

(02-11-2021 09:58)adi_hq napisał(a):  Vinted owszem, tylko może być problem ze sprzedażą nowych ubrań bo vinted nie zezwala na sprzedaż komercyjna

Akurat u mnie to żaden problem. Na razie wystawiłem trzy przedmioty i już jacyś chętni się znaleźli. Na tygodniu pododaję więcej aukcji. hej