Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż kanału youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedaż kanału youtube (/Temat-Sprzedaz-kanalu-youtube-172835)



Sprzedaż kanału youtube - itsmemario - 17-10-2021 14:36

Cześć, znacie jakieś strony do sprzedaży swojego kanału na youtube (shoterski 28k sub)? Jak narazie próbowałem na fameswap i innym forum do zarabiania, ale nadal nic. Tutaj brakuje mi postów, żeby wystawić w dziale sprzedaży. Może są jakieś strony podobne do fameswap, gdzie jest system wymiany z middleman'em pośredniczącym w wymianie, albo jakieś forum, gdzie post ze sprzedażą złapie zasięg?


RE: Sprzedaż kanału youtube - Robson90 - 17-10-2021 15:10

Wątpię że kanał z tej tematyki kogoś zainteresuje.
Przede wszystkim, jakie ma dokładnie zasięgi, czy coś monetyzuje, itp.?

Najlepiej pochwal się kanałem to będzie można ocenić, nie jest niszowy, więc nie ma co ukrywać.


RE: Sprzedaż kanału youtube - itsmemario - 17-10-2021 15:16

W ostatnim miesiącu nic nie wrzucałem, a wcześniej między sierpniem, a wrześniem uzyskał 3.6mln wyś i zarobił 90$ przy ograniczonej monetyzacji na krotkich filmach. Wydaje mi się, że jeśli ktoś prowadziłby go pod dłuższe shoty to współprace jak i sam adsense dałby dobry efekt.


RE: Sprzedaż kanału youtube - dawidz1141 - 01-11-2021 23:43

Podaj cenę na priv


RE: Sprzedaż kanału youtube - SalvatoreConte - 15-02-2023 19:26

Czy oferta sprzedaży kanału YT jest jeszcze aktualna? Jeśli nie osoby, która założyła ten temat - to może ktoś inny chciałby sprzedać jakiś mały kanał? Pozdrawiam


Sprzedaż kanału youtube - Hybrid1990 - 15-02-2023 21:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.