Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam]Admin was oszukał! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [scam]Admin was oszukał! (/Temat-scam-Admin-was-oszukal-17281)



[scam]Admin was oszukał! - Jose - 29-11-2010 16:59

UndecidedW pewnym wątku napisał że 123konkurs.pl to SCAM. A to nie prawda. Wy wszyscy mu uwierzyliście. Nie róbcie z siebie głupków. Sam dostałem od nich dzisiaj (29.11.2010) słuchawki do Iphone'a Apple. Admin pomyśli, że go obrażam i to może prawda ale on obraził właściciela 123konkurs.pl.Undecided


RE: Admin was oszukał! - Jose - 29-11-2010 17:00

Zegnam was była to dla mnie miła przygoda ale pewnie po tym wątku admin mnie usunie.


RE: Admin was oszukał! - cezar_baron - 29-11-2010 17:08

No i dobrze powiedział, bo 123konkurs.pl to SCAM !!

A to, że dostałeś nagrodę to albo pomyłka, albo nie popatrzyłeś dokładnie od kogo ją dostałeś Smile

Pozdroo Smile


RE: Admin was oszukał! - cinexik - 29-11-2010 17:10

Boże To Straszne!!!!


RE: Admin was oszukał! - Admin - 29-11-2010 17:18

(29-11-2010 17:00)Jose napisał(a):  Zegnam was była to dla mnie miła przygoda ale pewnie po tym wątku admin mnie usunie.

Czemu mialbym Cie usuwać?Smile Mogłeś pisać w tamtym temacie, bo zrobiłeś dubla o ich scamie no ale skoro już ten temat stworzyłeś to odpisze tutaj.


(29-11-2010 16:59)Jose napisał(a):  UndecidedW pewnym wątku napisał że 123konkurs.pl to SCAM. A to nie prawda. Wy wszyscy mu uwierzyliście. Nie róbcie z siebie głupków. Sam dostałem od nich dzisiaj (29.11.2010) słuchawki do Iphone'a Apple. Admin pomyśli, że go obrażam i to może prawda ale on obraził właściciela 123konkurs.pl.Undecided

... musze Cie zmartwić, jednak 123konkurs.pl niestety zasługuje na miano scamu, multum osób czekało na ich nagrody nikt od kilku miesięcy nic nie dostał(od kiedy portal został sprzedany na allegro i zakupił go ktoś inny), wielu użytkowników łudząć się że wymienią punkty na nagrodę sumiennie je zbierali jednak nikt jej nie otrzymał. Administratorzy portalu nie potrafią nawet odpowiedzieć na proste maile odnośnie nagród które już DAWNO powinni wysłać, oczywiście gdy chodzi o reklame ich portalu od razu są skłonni do rozmów, pozostałe maile zostają bez odpowiedzi. Jeśli Ci wysłali to chwała im za to, jednak wciąż ogroma ilość osób oczekuje od miesięcy na swoje nagrody bez rezultatów. A co do słuchawek które dostałeś to napis "do iphone appla" jest bardzo mylny bo to słuchawki made in chaina, które na targu zakupisz za 2,50zł... . Otrzymałem już od nich ten biały złom.


RE: Admin was oszukał! - MotorniczyTramwaju - 29-11-2010 17:36

Może zapodasz jakieś fotki? Smile


RE: Admin was oszukał! - nickluk - 29-11-2010 18:31

Potwierdzam ze 123 konkurs to scam sam zamówiłem pokrowiec na telefon i nic....


RE: Admin was oszukał! - SilverNight - 29-11-2010 23:21

Również potwierdzam,że Scam zamówiłem czytnik kart i tak samo nic....