Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nuri - wykluczenie z programu poleceń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nuri - wykluczenie z programu poleceń (/Temat-Nuri-wykluczenie-z-programu-polecen-172791)



Nuri - wykluczenie z programu poleceń - kariolmax - 12-10-2021 16:22

Witam Was serdecznie,
firma wspomniana w temacie, Nuri, podniosła aktualnie bonus za rejestrację w swojej aplikacji do 30 Euro. Łącząc to z banalnymi warunkami, jest to bardzo dobra okazja do zarobienia paru groszy i tak chciałem to wykorzystać. Niestety, na swoim koncie automatycznie pojawiło się 6 z 10 osób (i za nie otrzymałem pieniądze). Pozostałe 4 wymagały napisania do Nuri, gdzie początkowo wszystko wyglądało normalnie (prośba o potwierdzenie od poleconych, że świadomie rejestrowali się z mojego linku itd.), aż do ich decyzji, która nie tylko była negatywna, a co gorsze wykluczyła mnie z dalszego udziału w programie poleceń.

Oficjalny powód to "zapraszanie znajomych z wyłączną intencją uzyskania bonusu", ale jak dla mnie jest to niedorzeczne - znaczna większość z poleconych planuje dalsze inwestycje w krypto na ich platformie bo mają stosunkowo niskie prowizje, na dodatek minął zaledwie tydzień od ich rejestracji więc można założyć, że nikt nie miał jeszcze czasu aby jakąkolwiek aktywność na tym koncie wykonać.

Nie poddałem się (żal mi było tak łatwej metody zarobku) i zacząłem polecać nowych ludzi na konto mojego znajomego, tym razem co 1-2 dni dokonując transakcji zakupu i sprzedaży kryptowalut, aby nabić aktywność. Szło gładko bo aż 10 osób zaliczyło się automatycznie i na tym etapie podjąłem decyzję o przerzuceniu się na następnego "słupa" aby nie ryzykować blokadą i zgłosić 1 zgubioną rejestrację. Piszę do nich maila, otrzymuję prośbę o zrealizowanie tej samej procedury i po dniu sytuacja się powtarza - ban na dalsze polecanie. beka

Co ciekawe, poleciłem 2 osoby po otrzymaniu w/w wiadomości na swoim głównym koncie i oni dostali swoje bonusy, brakuje tylko moich...

Napisałem również dłuższą wiadomość do Nuri, która mimo czterech ponagleń pozostaje bez odpowiedzi. Rozważam z tego powodu zwrócenie się do SolarisBank - ich nadzorcy, ponieważ pieniądze nie są małe. Czy mieliście podobne doświadczenia z tą firmą? Na forum widnieje mało informacji nt. Nuri, także stąd decyzja o utworzeniu tego tematu.


RE: Nuri - wykluczenie z programu poleceń - Pablo1878 - 12-10-2021 16:48

Mi z dnia na dzień zamknęli konta w Nuri i Vivid (oba to Solaris Bank). Powód? Brak powodu.. Konto już nie były promowane, a tylko sporadycznie używane.