Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
metalklo - w drodze do potęgi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: metalklo - w drodze do potęgi (/Temat-metalklo-w-drodze-do-potegi-172779)

Strony: 1 2 3 4 5


metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 09-10-2021 17:54

#09.10.2021

Witam. Jestem metalklo. Na forum byłem obecny z dłuższymi przerwami od 2017 roku. Niejednokrotnie wyciągałem z niego wartościową wiedzę. Kojarzę mniej więcej osoby więc nie będe się specjalnie witał Smile W maju tego roku ukończyłem studia i zacząłem pracę w IT. Nauczyłem się przez pół roku w niej wielu przydatnych rzeczy, poznałem wielu wartościowych ludzi, zobaczyłem wiele ciekawych zjawisk. Niestety jako, że jestem z małego miasta zarobki są adekwatne do tego faktu. Od września tego roku mieszkam z dziewczyną i wynajmuje mieszkanie - dzielimy się wydatkami. Mimo ostrzeżeń ze strony rodziny uważam, że życie na własną kieszeń wcale nie jest trudne ani straszne. Mimo, że zarabiam mało jestem w stanie odłożyć i godnie żyć.

Od lat bardzo duży nacisk kładę na edukację. Praktycznie nie potrafię bez niej żyć i mam wyrzuty sumienia kiedy się nie uczę. W ubiegłym miesiącu dowiedziałem się, że jest wakat u mnie w firmie jako spec. ds. nauczania maszynowego, tudzież Python i pochodne. Oczywiście wiązać się to będzie z podwyżką. Z programowania ogarniam podstawy kilku języków ale programistą nigdy bym się nie nazwał. Wobec tego rozpocząłem zintensyfikowaną naukę tego języka - idzie mi, uważam, dobrze. W tle oczywiście zgłębiam tajemnice hardware'u i szeroko pojętego IT.

Jeśli chodzi o zarabianie w sieci to miałem okazję zarobić w ruchach na krypto trzymając pozycję długie (BTC/ETH), coś tam na CPA (ogads), krótka nieudana przygoda z HYIP, sprzedaż lokalna różnych ciekawych towarów (w tle numizmatyka i monety z III wieku N.E.).

Nie ukrywam, że tego typu zarobki będą stanowiły wpływy dodatkowe. Głównym źródłem dochodu będzie pensja i nadgodziny w których (póki co) mam szerokie pole do popisu. Dodam, że mogę pracować zdalnie z domu w weekendy itd.

Postaram się dodawać wpisy z moim aktualnym stanem konta i przemyśleniami. Zdecydowałem, że licznik stanowić będzie moje konto bankowe. Co prawda wydaje z niego pieniądze na wynajem i jedzenie, ale bilans zawsze wychodzi na spory plus miesięczny. Moim obecnym celem jest granica 10k na koncie. Oczywiście odłożona kwota będzie nieco płynna lecz wydatki mam w miarę stałe i cały czas będzie to szło do przodu. Obecnie jestem świeżo po opłaceniu wynajmu i zakupach Sad

Wiem, że warto otaczać się wartościowymi ludźmi którzy są w temacie. Liczę na inspiracje, porady i anegdoty i ze swojej strony postaram się zaoferować to samo. Pozdrawiam metalklo.

CEL = 6400/10000



RE: metalklo - w drodze do potęgi - itmaster - 09-10-2021 18:37

Życzę powodzenia, jako że lubisz się edukować to cokolwiek wybierzesz, łatwo się nauczysz metody zarabiania.
Z tym że.... chyba nie znalazłem na czym masz zamiar zarabiać przez internet?


RE: metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 09-10-2021 18:44

(09-10-2021 18:37)itmaster napisał(a):  Życzę powodzenia, jako że lubisz się edukować to cokolwiek wybierzesz, łatwo się nauczysz metody zarabiania.
Z tym że.... chyba nie znalazłem na czym masz zamiar zarabiać przez internet?

(09-10-2021 17:54)metalklo napisał(a):  Jeśli chodzi o zarabianie w sieci to miałem okazję zarobić w ruchach na krypto trzymając pozycję długie (BTC/ETH), coś tam na CPA (ogads), krótka nieudana przygoda z HYIP, sprzedaż lokalna różnych ciekawych towarów (w tle numizmatyka i monety z III wieku N.E.).

Nie ukrywam, że tego typu zarobki będą stanowiły wpływy dodatkowe.



RE: metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 13-10-2021 16:46

#13.10.2021 - WPIS 1

Będę numerował wpisy, tamten niech będzie takim wprowadzeniem. Nie mam jakiegoś parcia na nadgodziny. Robię 1-2 dziennie, zależy od chęci. Głównie skupiam się na nauce Pythona. Język ten ma ogromne możliwości, a perspektywa 5 cyfrowych kwot miesięcznie z przyjemnego etatu też kusi. W tygodniu wpadły jakieś grosze ze sprzedaży monet na lokalnej giełdzie.

Zastanawiam się teraz w jaki punkt uderzyć jeśli chodzi o zarabianie online. Średnio mam ochotę znów wchodzić w krypto. We wrześniu tego roku wyszedłem z zyskiem kilkuset złotych. Bardziej byłbym otwarty na programy CPA i stawianie stron. Ogarniam HTMLa i CSSa, Bootstrapa też coś tam klikam. Grafika i projektowanie UI do perfekcji. W pracy mam pomoc merytoryczną ze strony kolegów z latami praktyki i doświadczenia.

Macie może jakieś propozycje w co można uderzać posiadając pewne umiejętności i odpowiednie zaplecze?


RE: metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 01-11-2021 20:49

#01.11.2021. - WPIS 2

Zbliża się termin wypłaty. Kilkanaście nadgodzin ale wyjątkowo dużo niepotrzebnych wydatków w tym miesiącu. A może potrzebnych? Nie żyjemy w końcu dla pieniędzy. Anyway zobaczymy w okolicach 9 listopada jak będzie wyglądała kwota mojego celu. Cały czas uczę się Pythona. Robie kursy, kupuje książki, wkrótce może jakieś certyfikaty. Gdyby użytkownicy forum mieli pomysły na jakieś boty/programy w Pythonie to jestem otwarty na pomysły Smile


RE: metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 09-11-2021 20:13

#09.11.2021. - WPIS 3

Po wielu wydatkach, opłaceniu mieszkania etc mogę podać hipotetyczną kwotę odłożoną. Nie ma szału, ale źle też nie jest. Teraz sporo wydatków. Jak do końca roku nie uda mi się wyrobić z kwotą 10k, to będzie to początek stycznia. Mam nikłą bo nikłą szansę na 13stke. Wtedy było by elegancko. Wkrótce kończe 400 stronową książke do Pythona i zaczynam się uczyć frameworka Flask. Bez tego ani rusz patrząc po ogłoszeniach, chyba, że DataScientist czy coś. Zakupilem również książki zaznajamiące z nowoczesnymi metodykami programowania.

CEL = 7900/10000



RE: metalklo - w drodze do potęgi - dzemba - 09-11-2021 21:44

(13-10-2021 16:46)metalklo napisał(a):  #13.10.2021 - WPIS 1

Będę numerował wpisy, tamten niech będzie takim wprowadzeniem. Nie mam jakiegoś parcia na nadgodziny. Robię 1-2 dziennie, zależy od chęci. Głównie skupiam się na nauce Pythona. Język ten ma ogromne możliwości, a perspektywa 5 cyfrowych kwot miesięcznie z przyjemnego etatu też kusi. W

No pieniądze w pythonie są konkretne, tylko to nie tak, że z ulicy dostaniesz 20000 PLN. Raczej kilka lat na to poczekasz w zależności od umiejętności. Ale powodzenia.


RE: metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 10-11-2021 06:06

(09-11-2021 21:44)dzemba napisał(a):  
(13-10-2021 16:46)metalklo napisał(a):  #13.10.2021 - WPIS 1

Będę numerował wpisy, tamten niech będzie takim wprowadzeniem. Nie mam jakiegoś parcia na nadgodziny. Robię 1-2 dziennie, zależy od chęci. Głównie skupiam się na nauce Pythona. Język ten ma ogromne możliwości, a perspektywa 5 cyfrowych kwot miesięcznie z przyjemnego etatu też kusi. W

No pieniądze w pythonie są konkretne, tylko to nie tak, że z ulicy dostaniesz 20000 PLN. Raczej kilka lat na to poczekasz w zależności od umiejętności. Ale powodzenia.

Wiem jak to działa bo robię w IT. Od nowego roku najprawdopodobniej będę się tym zajmował w firmie. Oczywiscie za lepsze pieniądze. Myślę że jeszcze pół roku i będę mógł się określić jako solidny junior. A kiedy tylko będę gotów (I zrobię kilka certyfikatow) atakuje większe miasta Tongue Pamiętaj, że 5 cyfrowe kwoty to już tylko 10k, a ten próg wcale nie musi byc taki odległy.


RE: metalklo - w drodze do potęgi - metalklo - 25-12-2021 15:41

#25.12.2021 - WPIS 4

Mnóstwo wydatków, święta, prezenty, hotel 4 gwiazdki i dużo kasy poszło. Niczego rzecz jasna nie żałuję! Premia świąteczna nieco pomogła. Do końca roku nie będę miał upragnionych 10k, ale 9 stycznia już tak. I to grubo ponad bo po odliczeniu opłat to ok. 11300? Zobaczymy. Moja zmiana stanowiska na programistę Python/JS już prawie sfinalizowana. Także spodziewany wzrost zarobków o ok. 1k na miesiąc, może mniej może więcej. Podzielilem swoje źródła dochodu (póki co domniemanego) na 3 filary.

1. ETAT
2. AFILIACJA (MYLEAD?)
3. NUMIZMATYKA

Etat to awanse, premie, nadgodziny i bazowa wypłata. Afiliacja? Cóż mam umiejętności programistyczne więc chce zrobić armię landing page'y, napisać boty etc. Edukuje sie sporo w tej materii. Fajne filmy instruktażowe dodaje Mylead. Aż wstyd nie wykorzystywać tego że mam środki i umiejetnosci. Dodatkowo w pracy zajmuje się marketingiem i grafika... hostingi i podstawy seo też mi nie obce. Nir wspomne o ewentualnej pomocy seniorow w robocie. Do licha, grzech nic z tym nie robić. Numizmatyka to moje stare hobby na ktorym troche zarobilem i to bez większej wiedzy. Teraz się przyloze. Plus mam wykrywacz metali porządny, który może generować zyski w ramach weekendowego relaksu.

CEL = 9300/10000


RE: metalklo - w drodze do potęgi - Groem - 26-12-2021 01:01

Widzę, że znalazłem kogoś kto działa w sposób jaki sobie założyłem od przyszłego roku. Zostawiam suba i będę śledził na bieżąco.
Prośbą aby rozpisać trochę bliżej dodatkową działalność t.j. afiliacja oraz jak dokładniej działasz z numizmatyką(w tym akurat siedzę już jakiś czas).

Pozdrawiam.