Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Abelarda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Abelarda (/Temat-Dziennik-Abelarda-172771)



Dziennik Abelarda - AbelardG - 08-10-2021 04:22

Witam wszystkich użytkowników tego forum Wink

Zanim przejdę do konkretów, to najpierw się przedstawie - mówcie mi Abelard a zarabianiem w internecie zajmuję się od 2012 roku. Wcześniej kilka lat na etacie.. Smile Podczas drugiego roku studiów informatycznych znalazłem niszę i dzięki umiejętnościom w zakresie programowania zrobiłem ERP a potem stworzyłem firmę która po dziś dzień przynośi mi zyski. Wszyscy pracujemy zdalnie przy zatrudnieniu kilkudziesięciu osób plus trochę rozszerzyrzyliśmy działalność operacyjną wchodząć nawet na rynek gier, działamy w sektorach B2B oraz B2C. Także na tym polu udało mi się już odnieść sukces. Inwestuje też w inne biznesy, ale to tylko inwestycja bez poświecania czasu na to tj. bary/nieruchomości. Mimo wszystko, trochę brakuje mi już wyzwań i tego dreszczu emocji a w ostatnim czasie zacząłem interesować się kryptowalutami - co prawda, styczność z nimi mam od 2014 roku, ale bardziej na zasadzie kup-sprzedaj poźniej lub zapłacenia za usługę lub przyjęcia płatności.
Coś tam udało się zarobić na przestrzeni czasu jak i stracić sporo na ostatnim krachu gdzie posiadałem ~ 4 btc w portfelu Dodgy

Przechodząc do meritum w ostatnim czasie zacząłem grać na giełdzie i używać botów DCA.
Używam giełdy Binance i bota od 3commas.

Osobiście nie mam dużego doświadczenia z graniem na giełdzie, ale podstawy czytania wykresów znam + codziennie od prawie roku śledzę kursy BTC/USD/EUR gdyż wymaga to moja obecna sytuacja firmie Wink

W dniu dzisiejszym, przy wkładzie 25k$ udało się wypracować 4414.5$ z czego lwią część wypracowałem osobiście grając na wzrostach i spadkach na Binance Futures w BTC/USDT - 4227$ z dźwignią 20x.

Bot zatem wygenerował 187.5$ zysku przy początkowym ustawieniu 15 par i przydzielonym kapitale 5k$, a potem zmniejszyłem do 5 par gdyż chciałem więcej mieć wolnych pieniędzy na Futures.

Zdecydowanie wolałbym by bot sam potrafił zarobić 1/2/3k$ dziennie bez mojego wkładu i będę do tego dążył gdyż potencjał jest - nie wiem tylko jeszcze do końca jakie przeszkody na mnie jeszcze czychają oprócz oczywistych spadków - no ale można powiedzieć, że hossa się zaczeła, październik się pięknie zaczął od przebicia bariery 50k$.

Jeśli ktoś by chciał się dowiedzieć jakich ustawień używam itp. to śmiało pytać - a jak ktoś chciałby się podzielić swoją wiedzą oraz doświadczeniem / sprawdzonymi sygnałami to również bardzo było by mi miło Smile

To by było na wszystko, dzięki!

Podsumowanie:
2021-10-07
Automat DCA: 187.5$
Manual: 4227$
Suma: 4414.5$


Dziennik Abelarda - Hybrid1990 - 08-10-2021 12:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.