Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Satispay 5€ bez depozytu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Satispay 5€ bez depozytu (/Temat-Satispay-5%E2%82%AC-bez-depozytu-172761)

Strony: 1 2


Satispay 5€ bez depozytu - jurekkps - 06-10-2021 19:45

Satispay to nowy system płatności, który pozwala wysyłać pieniądze znajomym i płacić w sklepach ze smartfona. Aplikacja jest całkowicie niezależna od tradycyjnych obiegów płatności i jest dostępna w App Store, Google Play i AppGallery.

W ramach swojej promocji mamy do zgarniecia zupełnie 5€ bez depozytu i 20€ za polecenie.


●Instrukcja szczegółowa :

●1.POBIERZ APLIKACJE I SIĘ ZAREJESTRUJ

Czysty: https://www.satispay.com
Reflink: https://www.satispay.com/promo/MARCINK

KOD PROMO NA 5€ : MARCINK

●2.Uzupełnij dane i wykonaj weryfikację KYC.

●3.Dodaj konto bankowe które potrzebne będzie do otrzymania Bonusu ja użyłem REVOULT.

●4.Czekaj na wiadomość e-mail z supportu bo będą pytali po 2-3 dniach o to gdzie się dowiedzialeś/aś o aplikacji, w jakim kraju zamierzasz korzystać oraz z jakie usługi Cię interesują przede wszystkim.

●Odpisz im taką wiadomość :
(Można ciut zmienić treść)

Hello ! I found SATISPAY in webiste. My family live in Italy and next week im going there. I would like use SATISPAY FOR top up my mobile and pay taxi. Kind Regards. Thanks

●5.Międzyczasie powinien przyjść przelew weryfikacyjny na NASZE KONTO BANKOWE KTORE PODALIŚMY na drobną kwotę ( u mnie bylo 0.13€ i 0.16€)
Należy wówczas wejść w aplikację i wpisac podane kwoty w takiej kolejności w jakiej przszły na nasze konto.

●6.Ostatnim elementem jest ustawienie budżetu na 25€ .
W lewym górnym rogu klikamy PLUSIK i ustawiamy budżet na 25€.

●7.Od razu po tym wpadnie bonus który można wypłacić. Po wypłaceniu zmień budżet na 0.

W razie pytań piszcie pomoge.


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Ksavery - 07-10-2021 08:38

Mi wyskakuje coś po włosku w sklepie, że chyba niedostępna w Polsce

#JUZ DZIAŁA.


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Warno - 11-10-2021 10:11

Jak wypłacić bonus bo od kilku dni kręci mi się ustawienie budżetu na 25 euro i nic się nie da zrobić?


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Morricorne - 12-10-2021 17:17

Bonus 5 euro dali. Tylko teraz jak to wypłacić? U mnie od rana kręci się ustawianie budżetu 25 euro z konta revolut.


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Warno - 13-10-2021 06:36

Żeby wypłacić musisz doładować to konto satispay za 25 euro i odczekać ponad tydzień. Dla ciebie żaden interes, zarobi jedynie autor posta, który wprowadził w błąd pisząc że można wypłacić od razu bez depo.


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Xaypadre - 15-10-2021 17:06

(13-10-2021 06:36)Warno napisał(a):  Żeby wypłacić musisz doładować to konto satispay za 25 euro i odczekać ponad tydzień. Dla ciebie żaden interes, zarobi jedynie autor posta, który wprowadził w błąd pisząc że można wypłacić od razu bez depo.

Czyli nie ma co się w to pchać powiadasz?


RE: Satispay 5€ bez depozytu - M@RT@ - 15-10-2021 19:11

Da się to wypłacić bez depozytu ale potrzeba 2 osób. Najpierw te 5€ komuś wysyłasz. Ustawiasz następnie budżet na 0 i ten ktoś ci odsyła. Wtedy wypłata pójdzie do ciebie na konto


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Warno - 16-10-2021 11:39

Niestety ten patent z wysyłaniem nie zawsze działa


RE: Satispay 5€ bez depozytu - ADAM2332 - 18-10-2021 09:39

(15-10-2021 19:11)M@RT@ napisał(a):  Da się to wypłacić bez depozytu ale potrzeba 2 osób. Najpierw te 5€ komuś wysyłasz. Ustawiasz następnie budżet na 0 i ten ktoś ci odsyła. Wtedy wypłata pójdzie do ciebie na konto
Wypłaca co każdy poniedziałek jeśli ustawisz limit na 0€ i nie trzeba wysyłać pomiędzy kontami by wypłacił się bonus.


RE: Satispay 5€ bez depozytu - Morricorne - 18-10-2021 12:51

(18-10-2021 09:39)ADAM2332 napisał(a):  
(15-10-2021 19:11)M@RT@ napisał(a):  Da się to wypłacić bez depozytu ale potrzeba 2 osób. Najpierw te 5€ komuś wysyłasz. Ustawiasz następnie budżet na 0 i ten ktoś ci odsyła. Wtedy wypłata pójdzie do ciebie na konto
Wypłaca co każdy poniedziałek jeśli ustawisz limit na 0€ i nie trzeba wysyłać pomiędzy kontami by wypłacił się bonus.
Ciekawe. Sprawdzę czy coś przyjdzie. Bo ten Bonus 5 euro dostałem. I limit ma 0 euro