Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Associates 20 zł za rejestrację i wpłatę min 100 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Associates 20 zł za rejestrację i wpłatę min 100 zł (/Temat-Associates-20-zl-za-rejestracje-i-wplate-min-100-zl-172752)



Associates 20 zł za rejestrację i wpłatę min 100 zł - zibov - 05-10-2021 19:57

Witam.Szukam trzech osób które zarejestrują się z mojego reflinka w Associates i wpłacą tam minimum 100 zł.Płacę 20 zł blikiem lub przelewem jak kto woli.Te 100 zł ktore wpłacisz możesz wypłacić po 5 zadaniach które wykonasz trwa to 2 minuty.

Jak:
Zadanie Jest podzielone na 3 kilkusekundowe etapy:
I. Klikasz Lv1
II. "Weź To Teraz"
III. "Wyślij pakiet"
I tak 5 razy

Krótki opis:

Na Associates codziennie wykonuję się zadania za które dostajesz prowizję od 2,7% do 5,2% w zależnosci ile masz wpłaconego depozytu i ile zaproszonych członków.
Na Poziomie 1 (Lv1) możesz wykonać 5 akcji na dzień na wyższych poziomach 10x dzień.Associates działa od marca i wypłaca.

Kto chętny na szybkie 20 zł lub chce zacząć zarabiać w associates zapraszam pw.


Associates 20 zł za rejestrację i wpłatę min 100 zł - Kaspirek - 05-10-2021 20:58

Jestem ciekaw czy to nie scam . Dane do wpłaty na jakiegoś murzyna i polskie konto :o i Amazon nie ma nic wspólnego z tym jesteś pewny że chcesz to promować ?? Bo ja 15min szukania znalazłem dużo negatywów i same pozytywy od naganiaczy na tą piramidkę

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


RE: Associates 20 zł za rejestrację i wpłatę min 100 zł - zibov - 05-10-2021 21:53

Nie chcę nikogo naganiać.Mam dwóch znajomych którzy regularnie wypłacają pieniądzę.Narazie płaci jak długo? Tego nikt nie wie ale mówienie że to scam na tą chwilę to przesada.


RE: Associates 20 zł za rejestrację i wpłatę min 100 zł - pkulma301 - 06-10-2021 00:05

(05-10-2021 21:53)zibov napisał(a):  Nie chcę nikogo naganiać.Mam dwóch znajomych którzy regularnie wypłacają pieniądzę.Narazie płaci jak długo? Tego nikt nie wie ale mówienie że to scam na tą chwilę to przesada.
Ale czy ty dalej nie kumasz?Kogo masz jako nadawcę?Jakiegoś Arabia. Nie zdziwi sie jak ci panowie zapukaja do drzwi.Ja nie rozumiem jak możecie być tak głupi i naiwni