Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Good Dollar coin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Good Dollar coin (/Temat-Good-Dollar-coin-172749)



Good Dollar coin - ValerieMeshko - 05-10-2021 09:45

Znalazłem link polecający do loterii dla tej ćmy, zaprosiłem wszystkich moich znajomych. Zebrałem 1000 monet, czekałem na wypuszczenie monety na rynek, ale nigdy się nie doczekałem, czy ktoś wie czy warto czekać na coś z tego AirDrop?


RE: Good Dollar coin - bb8_pl - 05-10-2021 09:49

(05-10-2021 09:45)ValerieMeshko napisał(a):  Znalazłem link polecający do loterii dla tej ćmy, zaprosiłem wszystkich moich znajomych. Zebrałem 1000 monet, czekałem na wypuszczenie monety na rynek, ale nigdy się nie doczekałem, czy ktoś wie czy warto czekać na coś z tego AirDrop?

Co do tego coina to nie do końca wiadomo kiedy będzie i czy będzie on gdziekolwiek listowany , można poczekać w sumie za free on był, pamiętać tez trzeba że większość Airdropów to fake Smile